foto's in I-Photo niet zichtbaar
21 juli 2008 - 08:41   
geplaatst door: tagorowitsch
Ik heb foto's geladen in I-Photo. De kleine fotootjes in de balk zijn wel zichtbaar maar als ik hier op klik om de foto vergroot te zien dan zie ik alleen een grijs vierkant van streepjes met in het midden een uitroepteken. De foto zelf wordt niet getoond. Bij eerdere downloads van dezelfde camera heb ik geen problemen gehad. Weet iemand wat hier de oorzaak van is?
In Photoshop kan ik de foto bijv. weer wel binnen halen.

tagorowitsch

Heb inmiddels het probleem opgelost door foto's in I-Photo te wissen en opnieuw te laden vanaf camera. De andere foto's vanaf de externe harddisk opnieuw overgehaald. De optie van I-Photo starten met ALT-Shift werkte sowieso niet. I-Photo ging hierna opnieuw de foto's " laden". Dit duurde uren. Programma vervolgens maar afgebroken, resultaat nihil.

(Bewerkt door tagorowitsch om 21:10, 22-07-2008)

foto's in I-Photo niet zichtbaar
21 juli 2008 - 10:32    reactie #1
geplaatst door: Panico
Hallo Tago!

Je eerste bezoek hier? Welkom, dan.

Als je met PS werkt, heb je iPhoto echt niet nodig, maar toch:

Even een vraagje terug: heb je de foto's verplaatst nadat je ze met iPhoto geladen had?
Probeer het nog eens, want als je ze met PS binnen 'haalt' lukt het wel, maar hoe precies?

Succes!

http://www.pauldj.nl/  ("Interesting reaction! But what does it mean?")
foto's in I-Photo niet zichtbaar
21 juli 2008 - 13:00    reactie #2
geplaatst door: Plexyglazz
Ik heb dezelfde problemen met iPhoto '08 onder Mac OS X 10.4.11.
Ik heb er echter nog geen oplossing voor gevonden ...
Gebruik jij dezelfde combinatie?

Wellicht dat het kan helpen als je de specificaties van je Mac even plaatst:
- Type van je Mac (iMac, MacBook, PowerBook, etc.)
- Hoeveelheid RAM
- Versie van OS X
- Versie van iPhoto
- Hoveel ruimte is er nog vrij op je opstartschijf

foto's in I-Photo niet zichtbaar
21 juli 2008 - 13:47    reactie #3
geplaatst door: DiskMac
Waarschijnlijk heb je geprobeerd om foto's naar een andere map te verplaatsen. Dat moet je in iPhoto beslist niet doen - gewoon iPhoto het lekker zelf laten doen. Is het heel goed in.
Om de foto's weer zichtbaar te maken kun je het volgende doen:

Houd Alt + Appeltje ingedrukt
Start iPhoto op.

Kies de tweede optie als de eerste niet het gewenste resultaat geeft.
Succes.

dM

iMac Intel 27"(eind 2013), 3.2 GHz, i5, 16 GB intern, HD 3 TB Fusion | High Sierra | 2 MacBooks (2017) (dochters) | Airport Time Capsule 3TB | MacBook Pro (vrouw) | iPhone 5s
foto's in I-Photo niet zichtbaar
22 juli 2008 - 15:12    reactie #4
geplaatst door: ernst
Daarbij TS, iPhoto is voor ons die niet weten om te gaan met bewerkingsprogramma's zoals Adobe. En... iPhoto neemt aaridg wat ruimte in beslag. Probeer eens iView media pro te installeren. Ziet eruit als iPhoto alleen kleiner en lichter.
pm's worden niet gelezen,e-mail wel.
06-08-2004 +  14-10-2009