Hallo,
Ik heb een macbook pro 13 inch gekocht.
Nu heb ik een video bewerkt, opgenomen met Photobooth en bewerkt met Imovie om te proberen. Ik werk ook met andere camera's maar voor het bijhouden van een soort video dagboek vond ik de ingebouwde camera bij de mac juist zo handig. Ik heb dit filmpje toen dus bewerkt in Imovie, zonder probleem.
Maar voor videobewerking gebruik ik ook adobe Premiere. Ik heb adobe master collection nu gister geïnstalleerd.
Ik opende daar een tweede filmpje in, ook gemaakt met photobooth, toen liep het geluid en en beeld niet synchroon. Ik dacht toen dat het aan Premiere in combinatie met het soort 'lage kwaliteit' bestand lag. Ik opende toen het tweede filmpje ook maar eens in Imovie , maar daar was toen opeens ook hetzelfde probleem, niet synchroon.
Toen ik het filmpje eens bekeek via Finder bleek het daar ook gewoon niet synchroon te zijn (het tweede filmpje).
Ik zie nu dat alle filmpjes die ik opneem met photobooth niet synchroon zijn meteen nadat ik deze heb opgenomen en afspeel via photobooth zelf. Maar bij het eerste filmpje was dat dus nog niet, alhoewel deze wel eenmaal in premiere ook niet-synchroon liep.
Het probleem leek dus te liggen bij het opnemen zelf al omdat ik daar ook al zie dat het beeld langzamer opgenomen word. Maar in Photobooth was bij het eerste filmpje dus nog niet.
Het lijkt een beetje willekeurig gedrag te vertonen.
Ik vind dit heel vervelend want het kost me erg veel tijd om geluid en beeld recht te zetten (bijna 2 uur extra op een project van een uurtje) En het probleem is pas na een aantal dagen na aankoop ontstaan.
Herkend iemand dit probleem of heeft iemand enig idee wat ik ermee aan moet?
alvast bedankt.
Groetjes Tessa