iMac OS 9.1 systeemsoftware
21 maart 2004 - 22:20   
geplaatst door: Richard O
Ik heb hier OS 9.1 installatiesoftware speciaal voor een iMac liggen. Nu wil ik deze gaan installeren op een G3 B&W.. Kan dit?? Of mis je dan een aantal zaken?

(Bewerkt door Richard O om 22:21, 21-03-2004)

iMac OS 9.1 systeemsoftware
21 maart 2004 - 22:44    reactie #1
geplaatst door: PS-MacGek
Zal niet werken.
De Mac OS 9 installatie-cd die bij een mac geleverd werd, keek naar de machine.
Als in jouw geval de Mac waarop je wilt installeren, GEEN iMac is, dan weigert Mac OS 9 te installeren.
Jammer voor je.
MacBook Pro Retina 16" M3 Pro (2024), MacBook Pro Retina 16" Intel (2019), Mac Studio M1 (2022), Mac mini (2018), Mac mini (2012), iPad Pro 11" M1, iPhone 11.
Avatar made by Dale Humphries
iMac OS 9.1 systeemsoftware
21 maart 2004 - 23:29    reactie #2
geplaatst door: moxie
als je kunt opstarten vanaf die install cd's, kun je het ook installeren
iMac OS 9.1 systeemsoftware
22 maart 2004 - 08:48    reactie #3
geplaatst door: ettepet
Heb je die bijbehorende iMac ook in de buurt? Als het OS op de iMac is geinstalleerd en je kunt die iMac met een ethernetkabeltje aan de B&W hangen, dan kun je de systeemmap van de iMac naar de B&W slepen.
Ik vrees dat installeren vanaf de CD niet gaat lukken.
iMac OS 9.1 systeemsoftware
22 maart 2004 - 09:25    reactie #4
geplaatst door: Panico
Gebruikt de iMac niet een andere grafische kaart? Zorg dat je de goede extensies hebt voor je kaart/monitor!
Welk systeem draai je nu? Bewaar dat (clean install) en vergelijk... :confused:
http://www.pauldj.nl/  ("Interesting reaction! But what does it mean?")
iMac OS 9.1 systeemsoftware
22 maart 2004 - 09:28    reactie #5
geplaatst door: MacDokter
Installeren vanaf die CD moet best lukken (start er wel van op natuurlijk!), belangrijk is eigenlijk vooral dat het systeem van de CD nieuwer is dan die van de betreffende Mac. Sinds 9.2.x wil het wel eens anders zijn en staan op de CD soms alleen drivers voor de specifieke Mac waar het bij geleverd werd en niet voor oudere Macs, waardoor bijvoorbeeld niet de juiste beeldschermdrivers worden geïnstalleerd. Maar met 9.1 is het mij altijd gelukt..!
Het leven wordt vooruit geleefd, maar achterwaarts begrepen