"Het bestand kan niet worden geopend. Mogelijk is het bestand beschadigd of wordt de bestandsstructuur niet door Voorvertoning herkend."
Het zijn jpeg foto's. Enige oplossing ?
BOlle om 15:00, 24-07-2007Volgens deze iPhoto pagina (apple.com) wordt de 400D niet ondersteund door iPhoto 6.Het lukt vast wel via een externe kaartlezer.
Het gekke is dat Fotolader de foto's goed herkent en ook weergeeft (dus ze kunnen niet geschadigd zijn), maar wanneer ik daar exporteer krijg ik net dezelfde mededelilng als in iPhoto !
a. Heb je een goede usb-poort (powered). USB op je toetsenbord werkt niet. Via hub is twijfelachtig.b. De canons verschijnen nooit op het bureaublad. Ze worden binnen iPhoto gezien of door fotolader.c. probeer de PC-communicatie setting en de PTP (zoals Viool schreef)andere opties:Heb je een kaartlezer ? (wat gebeurt er als je die gebruikt)Installeer de canon software die regelt in ieder geval de PC-communicatie modusMacGB
Heb je een oplossing gevonden?
bartje om 16:26, 24-07-2007Het gekke is dat Fotolader de foto's goed herkent en ook weergeeft (dus ze kunnen niet geschadigd zijn), maar wanneer ik daar exporteer krijg ik net dezelfde mededelilng als in iPhoto !
Het weergeven van Fotolader zijn alleen de thumbs van de foto's, zegt dus niets over de staat van zelf...[/news]