Ik gebruik ook iPhoto voor het managen van mijn foto-bibliotheek en importeer gewoon beide in iPhoto. Klein nadeel: je hebt van alle foto's twee in je bibliotheek staan.
Als ik vervolgens één van mijn RAW's wil ontwikkelen kies ik 'edit in extern programma' en wordt de RAW automatisch geopend in -in mijn geval- PS camera raw maar je kunt voor je externe apps elk programma kiezen die je wilt.
Op deze manier het beste uit twee werelden: handg manage-programma: iPhoto; alle bestanden op één plaats; en ontwikkelen in je app naar keuze.
Ben het wel met je eens dat het mooier zou zijn wanneer je in iPhoto zou kunnen instellen dat 'ie alleen de jpg's importeert en een soort extra map heeft waarin RAW's zitten; dat is nu ook al zo, echter iPhoto ontwikkeld de raws zelf naar een jpg en plaatst de originelen in een map 'originals'.