geplaatst door: an apple a day
Halo allemaal,

Ik kwam het nog niet tegen op dit forum en daarom wilde ik jullie even laten weten dat het Kruidvat nieuwe fotosoftware heeft. Wordt wel specifiek gemeld dat het alleen op 10.5 zou werken. Het lijkt erop dat deze nieuwe SW alles doet wat de windhoos versie kan en dus ook foto gadgets bestellen toe laat. Ik heb een gewone fotobestelling gedaan ( >100 foto's ) en dit lijkt allemaal goed te gaan.
Wat zaken als kaarten, posters, mokken, canvas prints ed betreft kan ik de afdruk kwaliteit nog niet beoordelen maar het gebruik van de SW om indelingen/veranderingen  te maken voelt wel prettig aan.
En nee... ik heb geen belang in Kruidvat.

Grtz,
AAAD

SW linkje

Leer van andermans fouten, want het leven is veel te kort om ze allemaal zelf te maken.
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
17 april 2009 - 18:47    reactie #1
geplaatst door: Henri
Thanks for the tip! :thumbs-up:
Zin om eens lekker rond te kijken?
[MacBook Pro 2.8] • [iPad 3G] • [iPhone 3GS] • [iPod 5G] • [AEx]
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
19 april 2009 - 20:02    reactie #2
geplaatst door: hathor
En albums??? Want dat is altijd het probleem.
Hoewel ik heeeel tevreden ben met de Apple albums. Maar voor door-de-weeks een album zijn ze iets te prijzig.
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
19 april 2009 - 20:46    reactie #3
geplaatst door: Berik
heb je daar dan een link van? Ik krijg nl alleen de windows software...
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
19 april 2009 - 21:12    reactie #4
geplaatst door: Blauwemac
Wel jammer dat dit programma niet met de foto's in je iPhoto library kan omgaan. Eerst exporteren dus. Dat maakt het toch een stuk minder gebruiksvriendelijk.
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
19 april 2009 - 22:05    reactie #5
geplaatst door: aperitivo
Geef mij maar de HEMA software, werkt zo uit de iPhoto bib. Ook op mokken etc. Net nog gebruikt
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
20 april 2009 - 08:42    reactie #6
geplaatst door: hathor
Maar geen albums dacht ik .. pas geleden nog niet toen kreeg ik een mailtje.. Nee helaas onze software is nog niet geschikt voor Mac.
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
20 april 2009 - 09:21    reactie #7
geplaatst door: an apple a day
Halo allemaal,

nogmaals ik heb geen belang in Kruidvat, afhankelijk van waar ik (of mijn vrouw) de foto's op wil halen gebruik ik de een of de ander ( HEMA )

deze SW versie is 4.5.4 van 09.02.26

albums : lijkt gewoon te werken, ik heb geen echte bestelling gedaan. De vorige 'ip labs' gebaseeerde SW kon inderdaad niet goed  met albums uit de voeten

iPhoto bibliotheek : de SW 'ziet' gewoon de library. Echte foto's ziet hij bij mij niet maar dat doet de HEMA SW ook niet. Dit ligt denk niet aan de SW maar omdat ik mijn foto's nooit in de iphoto library importeer maar op hun plaats laat staan.

Link : zie mijn eerste bericht.

Grtz,

AAAD

Leer van andermans fouten, want het leven is veel te kort om ze allemaal zelf te maken.
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
20 april 2009 - 13:03    reactie #8
geplaatst door: JH
@erik : kijk even goed bij die link van an apple a day. Het staat er echt wel!

Dit ziet er in ieder geval beter uit dan die crashende, niet werkende vorige versie van het Kruidvat !
Alleen wel knudde dat je niet rechtstreeks in de iPhoto library kan komen : zo is het wel heel omslachtig en onhandig werken als je al je foto's in iPhoto hebt staan :-(

Mac-musician
Nieuwe kruidvat foto software (alleen 10.5 )
21 april 2009 - 19:11    reactie #9
geplaatst door: iMaarten
De web-gebaseerde software van de Kruidvat vond ik destijds prettig werken, ik zal binnenkort ook deze eens proberen. Dank voor de tip!  :thumbs-up: