Forumcode
23 mei 2013 - 15:23   
geplaatst door: Brinky
Ik zal er wel overheen zien, maar indien ik op een nieuwsbericht reageer kan ik heel snel een linkje plaatsen. Door links url te selecteren. Als ik dit bericht tik is die mogelijkheid er niet, wel bovenaan lijst, code plaatje, url etc., maar dat werkt omslachtig. Hoe ken dat?
Forumcode
23 mei 2013 - 15:42    reactie #1
geplaatst door: marksch
Hoi,

Ik begrijp niet goed wat je bedoelt. Terwijl ik dit bericht beantwoord, staat er rechts boven het tekstveld een "URL" button.

Groet,

Mark

Forumcode
23 mei 2013 - 15:49    reactie #2
geplaatst door: Pieterr
Het is inderdaad zo dat je bij het reageren op een nieuwsbericht een (iets) andere inputbox plus buttons ziet dan bij het reageren op een forumposting.

De voorpagina en de nieuwsreacties zijn nog niet zo lang geleden aangepast. Tot zover ik begrijp staan er ook nog aanpassingen voor het forumgedeelte op de planning.

Robert + Robert kunnen je vast meer vertellen.

"One experiment is worth a thousand expert opinions."
Forumcode
23 mei 2013 - 21:13    reactie #3
geplaatst door: Robert
De voorpagina en de reacties op het nieuws zijn inderdaad een jaar geleden vernieuwd, het forum moet nog aan de beurt komen. Wanneer dat zover is weet ik eerlijk gezegd niet, daarvoor moet je bij de Admin zijn (de andere Robert), maar die zit op dit moment van de zon te genieten op Kreta... :wink:
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Forumcode
23 mei 2013 - 21:28    reactie #4
geplaatst door: Brinky
Ja zeg, daar hebben ze toch ook gewoon internet?

Bah 6 graden hier buiten....


ps dank we wachten het af. :wink: