Schuldig totdat onschuld bewezen is?
11 augustus 2009 - 10:22    reactie #25
geplaatst door: Nicky
Draadjes waarin men zich in de wiek geschoten opstelt en uithaalt naar andere forumbezoekers mogen wat mij betreft direct op slot en zelfs gewist worden.
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
11 augustus 2009 - 10:34    reactie #26
geplaatst door: ernst
Hij of zij die zich bedient van one-liners waaruit duidelijk blijkt dat hij of zij  geen moeite heeft
gedaan zich in de materie te verdiepen en vervolgens verwachte serieus te worden genomen met
zijn kortzichtig antwoord moge in de toekomst naar OMT worden verbannen als goedmakertje. :D

(Bewerkt door ernst om 10:35, 11-08-2009)

pm's worden niet gelezen,e-mail wel.
06-08-2004 +  14-10-2009
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
11 augustus 2009 - 10:47    reactie #27
geplaatst door: JPZ
Laten we het verhaal maar niet langer maken dan het al is trouwens, wat dat aangaat is een one-liner eigenlijk wel prettig. :wink:

Ik denk dat het gewoon er op neer komt dat we hier zo goed mogelijk proberen de sfeer te bewaren, het forum schoon te houden van illegale zaken, en mensen zeker niet willen kwetsen of beledigen als we een draadje sluiten, dat gaat natuurlijk nooit op persoonlijke titel.

Mochten we echt fout zitten zijn we nooit te beroerd om dat toe te geven, en ik heb het idee dat 99% van de leden tevreden is over hoe het nu gaat op MF.

Daar moeten we het dan maar voor doen, lijkt me. :shakehands:


En nogmaals, schroom niet om een pm te sturen naar de moderator als je iets ziet waar je het niet mee eens bent, of dat nou een draadje is wat fout is geplaatst,onterecht is gesloten of uit de hand loopt, we horen het graag.

300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
11 augustus 2009 - 16:50    reactie #28
geplaatst door: ForumGeest
Dampflok haar reactie is diepzinnig en intelligent. Mijns inziens vat zij de hele discussie goed samen. De reactie van Ernst daarentegen begrijp ik niet. Waarom moet je toch altijd direct op de man (in dit geval vrouw) spelen?

[Edit] nee ernst je zit er naast dus bespaar jezelf de moeite om plaatjes op te zoeken. Even letten op de toon s.v.p. is eigenlijk wat ik bedoel. Op deze pagina staan alweer 2 persoonlijke beledigingen van jou aan andere forumleden. En LvG heeft het tegenwoordig prima naar zijn zin bij "de buren".

(Bewerkt door ForumGeest om 20:36, 11-08-2009)

Schuldig totdat onschuld bewezen is?
11 augustus 2009 - 17:01    reactie #29
geplaatst door: Peter Villevoye
Neerbuigende verwijzingen naar andere websites
is ook geen goede houding (punt 8 in reglement...)
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
11 augustus 2009 - 17:45    reactie #30
geplaatst door: Leon
[news]"Papa, papa, ze pesten me. Ik mag niet tegen de muur aan pissen bij mijn vriendje thuis en de papa van mijn vriendje is daarom boos geworden en daarom wil ik daar nu niet meer spelen."

Man, ik ben zooooooo blij dat ik geen forum meer modereer. Ik kan nu heeeeerlijk op afstand lachen om wat sommige mensen doen en waar sommige mensen zich druk over maken. [/news]<font color=white>

(Bewerkt door Leon om 17:47, 11-08-2009)

Schuldig totdat onschuld bewezen is?
11 augustus 2009 - 18:25    reactie #31
geplaatst door: Peter Villevoye
"Mama mama, waarom woont papa niet meer bij ons?"
"Omdat hij blijer was met een nieuw huisje zonder wc."
"Waarom komt hij dan toch af en toe naar onze wc?"
"Omdat hij daar stiekum een sigaretje kan roken..."
:tounge:
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 01:51    reactie #32
geplaatst door: Leon
 :happy:  :happy:  :happy:

[news]“Mama,” vraagt Erik, die net van zijn vader een draai om zijn oren heeft gehad, “heeft papa vroeger van opa ook klappen gehad toen hij nog klein was?

“Moeder: “Natuurlijk, zoiets gebeurde vroeger ook wel.

“Erik: “En kreeg opa, toen hij klein was, ook klappen van zijn vader?

” Moeder: “Zeker weten. Dat gaat al generaties zo.

“Erik: “Dan zou ik toch wel eens willen weten wie eigenlijk met die onzin is begonnen.”


En toch blijft deze leipe boel nog steeds een beetje als "thuis" voelen.[/news]

Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 06:26    reactie #33
geplaatst door: Rien Doorn
En deze laatste drie zijn dan wel weer acceptabele reacties?? Ik ben blij dat ik er niets van begrijp.
Non, je ne regrette Rien
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 14:02    reactie #34
geplaatst door: Leon
[news]Ik vraag me werkelijk af waarom je hier überhaupt iets van zou willen begrijpen. Begrijp me goed, ik ga hier niet op de man afspelen en deze opmerking is niet gericht op iemand persoonlijk (en vat het nou ook niet zo op) en moet echt als algemeen gezien worden, maar kom op zeg waar gaat dit allemaal nou toch over. Ik vraag me soms echt af of mensen niets beters te doen hebben met hun tijd dan altijd maar dat negativistische gedoe. Klagen, klagen, klagen en nog meer klagen. Zoooooo Nederlands!

Wees blij met wat je allemaal hebt, kan en mag en waardeer wat die moderators hier allemaal doen. Ik spreek uit ervaring (zoals velen van jullie ongetwijfeld weten), het is een ondankbare fukklus die je uiteindelijk (wanneer je het publiekelijk uitvoert) flink wat stress kan veroorzaken omdat er nu eenmaal op de 1.000 normale lieden er altijd wel één rondloopt die serieus gefrustreerd is en op de 10.000 er één is met psychotische trekjes en als je "tegen" die persoon bent hij (m/v) je het leven flink zuur gaat (of denkt te gaan) maken door overal relletjes uit te lokken en jou daarin te betrekken.

Zo heb ik meer dan na twee jaar niet meer actief te zijn als moderator nog steeds een of ander sociaal randgeval achter me aan die het leuk vindt om op het internet nog steeds die ouwe onzin over mij te verkondigen (dictator en zo). Die idioot blijft maar doorgaan en denkt werkelijk waar nog steeds dat ik beheerder ben van MacFreak en dus de "moderator" ben. Hij gaat z'n gang maar want mij pakt 'ie er niet meer mee en in het echte leven durft 'ie zich niet te laten zien die laffe muts, maar je kunt er maar gevoelig voor zijn en het persoonlijk opvatten.

Dus.... proberen we dit draadje wat luchtig op te kloppen, te overschenken met een scheutje humor en in de koeling op te laten stijven.  ;) [/news]<font color=white>

(Bewerkt door Leon om 14:06, 12-08-2009)

Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 14:23    reactie #35
geplaatst door: Toco
 :boring:  :boring:  :boring:  :boring:

Feit is en blijft. Als je hier wilt reageren dan moet je je aan de regels houden die er op dit forum zijn en gelden/waarmee je akkood bent gagaan. Daar mag je het mee oneens zijn, prima. Je mag het ook met beslissingen oneens zijn van de moderators. Ook prima.

Als dat zo is dan stuur je een pm naar de moderators. Want die bepalen. Punt.

Maar laten we aub niet weer een keer in dit soort onzinnige discussies verzeilen. Dit is in het verleden al vaak genoeg gebeurd. Alle reacties kennen we zo langzamerhand wel en het heeft, nog steeds, niets te maken met  dit forum: Het beantwoorden en helpen van mensen die op een :apple: werken.

Mag er nu aub een slotje op dit draadje....   :boring:  :boring:  :boring:  

1 NAS wil ik niet, ik wil op NAS-1.
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 14:25    reactie #36
geplaatst door: Sjakelien
Leon, waarom maak je het jezelf toch zo moeilijk?
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 14:49    reactie #37
geplaatst door: Sjors
Jezelf richten op een persoon met een antwoord is een verworven recht wat in een conversatie uitgeoefend kan worden met toestemming van de hoorder. Op een forum hoort men zich in algemene termen uit te spreken over het onderwerp van de discussie, waarbij de beheerder van het forum de regels bepaalt.

Hoe belangrijk ook de persoonlijke mening voor jezelf is mag deze nooit een motivatie zijn om een ander te kwetsen, aan te vallen, te beledigen of de door de beheerder gestelde regels te overtreden.

Zelf ben ik in het verleden ook weleens op dat vlak in de fout gegaan.

Het lijkt mij logisch dat het niet is toegestaan om de forumregels te overtreden met het stellen van een vraag, net zomin als het niet is toegestaan om die regels te overtreden in de beantwoording daarvan.

Die regels hoeven niet zozeer getoetst te worden aan de Nederlandse wet of internationaal recht.

Het is bijvoorbeeld in een moskee niet toegestaan om deze met de schoenen aan te betreden terwijl in de wet daarover niets bepaald wordt.

Zo is het niet verplicht stil te zijn in een kerkdienst maar helpt dit wel voor de goede orde om de stilte te respecteren.

Iedereen weet dat ik een spoeghekel heb aan illegaal gebruik van software. Toch zal ik daarbij nooit iemand daarop aanvallen of veroordelen al is het mij wel toegestaan om binnen de forumregels aan te geven dat ik dat niet goedkeur. Ik hoop dat ik daarbij de persoon buiten beschouwing laat. Als ik daarbij in de fout zou gaan dan is een moderator er om mij daarin te corrigeren.

De vergelijking met gastheer/gast en bepalen van de toon gaat daarbij terdege wel op.

(Bewerkt door Lang Lid om 0:28, 21-08-2009)

Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 14:59    reactie #38
geplaatst door: MacFrankie
Heeee, is de Leendert terug?!?!
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 15:31    reactie #39
geplaatst door: Toco
[heeeel erg off-topic]


Citaat
MacFrankie om 14:59, 12-08-2009
Heeee, is de Leendert terug?!?!

Ik wou net al zeggen........, is het echt Leendert?  :cool: Daar hebben we een tijd niets van gehoord :smile:

Leuke nieuwe forumnaam ook  :happy:

[/heeeel erg off-topic]  

1 NAS wil ik niet, ik wil op NAS-1.
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 16:04    reactie #40
geplaatst door: Heiman Alberda
(Nog meer off-topic)...
En als het Leendert echt is...
Welkom verloren zoon... :wink:
iMac M4
iPad 6
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 17:04    reactie #41
geplaatst door: Spooter
Ik eis schuldig in hoger beroep enne in cassatie gaan kan niet.

Het slot kan definitief worden wat mij betreft.

En ze leefden nog lang en gelukkig.

:reading:

Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 18:05    reactie #42
geplaatst door: marcone
(heel erg off-topic)

http://macfreak.nl/cgi-bin/forums/topic.cgi?forum=2&topic=1215&start=40

Ik dacht dat je voorgoed weg was?

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. - Mark Twain
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 18:55    reactie #43
geplaatst door: Leon

Citaat
Sjakelien om 14:25, 12-08-2009
Leon, waarom maak je het jezelf toch zo moeilijk?

Hoe bedoel je?   :dontgetit:

Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 19:03    reactie #44
geplaatst door: Toco
Heren, heren, a.u.b., het forum is bedoeld voor antwoorden op vragen over Apple. Als een ieder die dat niet wilt doen nu eens direct met elkaar gaat chatten/bellen/videoconferencen/biertje drinken, o.i.d.

Heeft 3 voordelen:

1: het forum wordt dan weer gebruikt waar het voor bedoeld is
2: u heeft direct contact met elkaar
3: doordat u direct contact met elkaar heeft, of elkaar zelfs ziet kunt u directer reageren en wellicht de oh-zo belangrijke:  ton que il fait de music  horen en een echte discussie voeren over dit onderwerp.

:satisfied:

1 NAS wil ik niet, ik wil op NAS-1.
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 21:32    reactie #45
geplaatst door: Godfather
En nu is het klaar. Kinders, kappen nou. Dit is een MF Support Forum voor Mac gerelateerde zaken. Wat mij betreft valt een DS daar niet onder en al helemaal niet als het zo moet. Voor de hackers, legaal of niet, het interesseert mij geen biet, googlen kreng:
http://www.google.com/search?hl=en&client=safari&rls=en-us&q=nintendo+DS+hack+OSX&aq=f&oq=&aqi=

Voor de politiek correcte personen (of azijnpissers):
http://www.politiekdebat.net/forum/

En nu klaar svp. Dit topic wordt keer op keer omhoog geschopt op de homepage waardoor de topics die er wel toe doen, weggedrukt worden.

Mac Pro '08 - iPad 16GB - iPhone 6 - Next Gen MB Pro
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 21:34    reactie #46
geplaatst door: Rien Doorn
Dank je Godfather, je draagt je naam met ere. Ik dacht toch werkelijk dat dit forum zich onderscheidt van andere fora door met name een beetje stijl en klasse. Ik hoop toch werkelijk dat ik mij niet heb vergist.
Non, je ne regrette Rien
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 22:17    reactie #47
geplaatst door: MacFrankie

Citaat
Godfather om 21:32, 12-08-2009
...
En nu klaar svp. Dit topic wordt keer op keer omhoog geschopt op de homepage waardoor de topics die er wel toe doen, weggedrukt worden.

Gelukkig maar dat jij er niet aan meedoet...  :happy:

Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
12 augustus 2009 - 23:36    reactie #48
geplaatst door: Peter Villevoye
Net zoals in een kerk, worden af en toe dezelfde gebeden
en preken herhaald, anders dreigen we ze ooit te vergeten.
Dus af en toe wordt een heerlijk meta-draadje (zoals deze)
in de Feedback-rubriek (dè plek bij uitstek) weer gedraaid,
worden de bekende discussies weer gevoerd, met bekende
voorgangers en hun pleidooien. Zoiets hoort bij het ritueel.

Vind je het niks ? Klik dan vooral niet op de meldingen in
de homepage-lijst en schakel de email-notificatie ook uit.
Of: werp je op als moderator en zet dit draadje op slot.

Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Schuldig totdat onschuld bewezen is?
13 augustus 2009 - 07:05    reactie #49
geplaatst door: Rien Doorn
Ik kan alleen bepalen of ik het niks vind nadat ik het gelezen heb. Ook vind ik het niet nodig om zelf moderator te zijn voordat ik commentaar op het werk van andere moderators zou mogen hebben of voordat ik een andere moderator van suggesties zou mogen voorzien. Het feit dat dit soort discussies regelmatig terugkomt is geen excuus voor het toestaan van zaken die op zijn minst discutabel kunnen worden genoemd. Het meest spijtige is dat de topicstarter op het eind volledig genegeerd wordt. Moderators dienen in zulk geval een voorbeeldfunctie te vervullen en ja, dat mag ik best zeggen ook al ben ik zelf geen moderator.

Om nou MacFreak met een kerk te vergelijken...., ja dat zegt misschien al heel veel.

Non, je ne regrette Rien