Deze site is van Leon,en samen met een groep vrijwilligers die dit voor hun plezier doen,houdt hij het perfect draaiende,imho.Dat er dan bij tijd en wijle een slotje op een draadje komt,vooral als dat draadje het in zich heeft om door andere mensen lekker off-topic gemaakt te worden met de bedoeling om weer eens een flame war tussen 2 forums te ontketenen,is volkomen terecht.
Was dit mijn site,ging ook dit draadje nu op slot,want het gaat helemaal nergens over en trekt gegarandeerd weer de "verkeerde" mensen en reacties aan.
Negeren, bannen, wissen en draadjes sluiten werkt blijkbaar ook niet. Dit blijft helaas tot vervelends aan toe terug komen. Zo'n MacAttack type (dus die The-X-Man) van de buren blijft ook trollen. En zo gaat het heerlijk door... Net een e-mail wisseling met hem gehad. Tis mij weer duidelijk waar dit om gaat
Macfreak Forum: Acceptissima Munera Sunt, Auctor Quae Pretiosa Facit
Ik vind dat Leon in dit geval een juiste beslissing heeft gemaakt, zeker omdat dit soort off-topic draadjes steeds vaker voorkomen.
MacFreak is al een soort democratie (het feit alleen al dat dit draadje open blijft.) We kunnen wel altijd aan de regels blijven peuteren, maar dat maakt het er waarschijnlijk niet leuker op. Dan zijn straks de regels zo soepel dat hier gewoon mensen de boel komen vergallen en daar heeft niemand zin in. Het feit dat dit forum zo leuk is, is omdat je veel mag, maar ook niet alles.
Nu weer lekker terug naar daar waar MacFreak voor geboren is elkaar helpen en lekker ouwenelen in de baggerbox/MacFreak chat!
Wat een hoop kritiek weer! Ook ik heb zo mijn aanvaringen met Leon .S gehad, en ben er nu maar uit. Wees blij dat je op dit forum kan/mag posten. En dat Leon de tijd heeft gemaakt om dit allemaal te creëren! Dit forum is mijn favoriet,en als ik zo vrij mag zijn weet ik niet wat zonder te doen! Respecteer daarom de beheerder en de moderators. Net als in het echte leven je de baas respecteert en je hogeren niet onderuit schopt!
Veel geluk,
Wolf
Leon om 15:20, 7-12-2003Ach weet je Piet, laat iedereen zijn/haar zegje maar eens doen. Dat is ook de reden dat dit draadje nog steeds open is. Wie weet komen de frustraties er nu voor eens en altijd uit. En als we dat gehad hebben kunnen we weer gewoon over tot de orde van de dag... Negeren, bannen, wissen en draadjes sluiten werkt blijkbaar ook niet. Dit blijft helaas tot vervelends aan toe terug komen. Zo'n MacAttack type (dus die The-X-Man) van de buren blijft ook trollen. En zo gaat het heerlijk door... Net een e-mail wisseling met hem gehad. Tis mij weer duidelijk waar dit om gaat
Ik had ook al een aardig idee waar dit om ging ja Leon... Laten lullen jongen,laten lullen.
En Marijn wanneer je gaat kom mij dan maar ophalen dan kan ik mijn schoondochter haar pa ook in de gaten houden o.k.
Je krijgt hier bij mij vooraf wel eten en drinken.
Succes voor de beheerder en de moderators.
Volgens mij is Leon nog veel te vriendelijk, hij probeert steeds weer opnieuw zich te verantwoorden ... wat in mijn ogen echt niet hoeft!Zijn site, zijn forum, zijn bedrijf, zijn regels.Als er iets is dat je niet aanstaat heb je alle recht om dat even te vermelden, maar er zo over ouwehoeren!!! (zoals jullie nederlanders het zo sappig zeggen).Waar maken we ons trouwens druk om??? enfin ... ik niet
vala
Leendert om 15:58, 7-12-2003@Leon:Macfreak Forum: Acceptissima Munera Sunt, Auctor Quae Pretiosa Facit
Om maar even een mooi citaat van Heroides te gebruiken...
Het heeft hier niet zo'n zin om met Latijn zonder vertaling te strooien. Ten eerste leest het niet voor iedereen lekker, maar daarnaast ontgaat mij ook je bedoeling. "Het meest welkom zijn die geschenken, waaraan de schenker waarde toekent."Is dat met andere woorden, 'Leon, bedankt voor dit forum'?
Johan de Vertaler
@Leon, was het niet Ovidius? (eerst die Grieg, nu dit weer)
(Bewerkt door aaiBoek om 17:35, 7-12-2003)
Wees blij dat Leon en de moderators er zijn. 'k Zou eens willen weten wie het beter kan en daar al zijn tijd in steekt. Wees dankbaar in 't leven en je komt er een heel eind verder mee.
Sluit deze draad Leon , want daar wordt je gewoon misselijk van van al dat gekibbel.Kleine kinderen mogen eens ruzie maken maar grote mensen gebruiken het verstand.
[edit] Aaaahhh, ik snap 'm al. Google -> I'm feeling lucky, whahaa [/edit]
(Bewerkt door Marijn om 18:39, 7-12-2003)
En tegen al die mensen die het overal leuk vinden en overal komen omte genieten van hun geliefde Mac zou ik willen zeggen: keep up te goodwork, maak ieder forum een stukje vrolijker en gezelliger
lucasraggers om 19:04, 7-12-2003Ik vind dat je als beheerder/moderators niet te dwingend een stempel moet willen drukken op je site. Als mensen willen zeuren over het woordje 'fiasco' moet je ze niet willen tegenhouden. Doe je dat wel, dan wordt het gekrakeel nog veel erger (zo bewijst de start van dit bericht). Daarom is mijn advies: laat de members de inhoud en sfeer bepalen en beperk je als beheerder/moderator tot belangrijker zaken als serials/vloeken/schelden etc.
Ik druk een stempel op deze site omdat ik vraag om niet off-topic te gaan, en doet men dat wel, het draadje op slot gooi?! (iets wat overal op dit forum regelmatig tot gevolg heeft dat draadjes gesloten worden, daar is immers de baggerbox voor en bij jullie de lounge). Even los van het feit dat ik deze site heb opgezet (en er dus mijn stempel op druk) en samen met een super team probeer het hier overzichtelijk te houden voor iedereen, heeft niemand baat bij gezever over hoe een woord te interpreteren met als gevolg dat het onderwerp volledig uit zijn verband gerukt wordt, en we daardoor aan het onderwerp zelf voorbij gaan... Wil je daar over praten, kun je een PB of e-mail sturen. Wil je het publiekelijk doen, dan kun je even elders een nieuw draadje starten waar je (zoals hier nu gebeurd) deze vraag stelt.
Wij runnen hier deze site zoals wij het nodig vinden. Bij de andere sites gaat men er weer anders mee om. Het eeuwen oude verhaal... Waarom toch?! Het is niet aan mij om te oordelen over hoe iemand anders zijn website runt, zo is het niet aan jullie te beoordelen hoe ik hier de boel schoon en overzichtelijk poog te houden met het team.
De reden dat dit draadje nog steeds open is, is omdat ik hoop dat iemand mij nu eens kan verklaren waarom meestal dezelfde groep mensen het hardst lopen te schreeuwen over vrijheid van meningsuiting etc. op een website waar ze part nog deel aan hebben, behalve dan dat ze een bezoeker/te gast zijn van/op die site.
Als je bij iemand op bezoek komt, en die persoon vraagt je om je schoenen uit te doen (hij is Moslim bijvoorbeeld), ga je dan ook een hele discussie met hem aan dat je het belachelijk vindt dat jij je schoenen niet aan mag houden in zijn huis of respecteer je zijn mening/huisregels en trek je zonder morren je schoenen uit en gaat gewoon gezellig babbelen met die persoon. Dat waar je uiteindelijk voor kwam.
Iedere website heeft zo zijn eigen regels. Ben je het daar niet mee eens, dan moet je gewoon daar niet komen om te klagen. Ga dan gewoon naar een website waar je jezelf wel prettig voelt.