Slot er op als ik boos ben?
8 december 2003 - 18:52    reactie #75
geplaatst door: KarelWillem
[off-topic?]Als we ons daar echt zo druk over maken dan kunnen we ook allemaal onze Mac lekker laten voor wat 'ie is en naar buiten gaan en mensen helpen.

Maar dat doen we niet hè? :confused:
[\off-topic]  

Maar nu gaan we toch weer heel erg afdwalen volgens mij?

(Bewerkt door KarelWillem om 18:53, 8-12-2003)

Zet eens een tentje op.
---
iMac G5 1.8 20" - Powerbook G3/400 - Color Classic - Classic - iPod Photo 30Gb - http://www.etak.tk
Slot er op als ik boos ben?
8 december 2003 - 18:58    reactie #76
geplaatst door: Leon
Hoe dik is die stalen plaat? Je vertelt me net in een PB dat je niet meer wil reageren in dit topic, maar doet dit toch doet met een opmerking die ik wat aan de pittige kant vindt. Je kent Sylvia (of de andere mensen hier) niet, je weet niet wat zij (en alle anderen) allemaal wel en niet doot voor de gemeenschap (die in de echte wereld, niet de virtuele). Het zou je sieren als je dat soort opmerkingen dan ook voor je zou houden. Maar dat is mijn persoonlijke mening...

Jammer dat de "tegenstanders" van het "beleid" nog niet zijn ingaan op de vragen die ik stel, of ze mooi ontwijken. Ik stel dan ook voor dat deze discussie voorbij is nu iedereen zijn/haar zegje gedaan heeft. Voor de goede orde, ondanks dat de titel dit doet vermoeden, ging het er niet om of ik boos was omdat men commentaar had op mijn artikel, maar om off-topic gedrag. Afin, we gaan weer over tot de orde van de dag.

Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 01:02    reactie #77
geplaatst door: PjotriDVDguru
Karel Willem:
1. Nee, geen goed idee heb ik nu begrepen...
Dit kost veel te veel tijd en werk en Leon legt een eindje verder op uit welke argumenten er nog meer tegen kunnen zijn.
2. [off-topic?]Als we ons daar echt zo druk over maken dan kunnen we ook allemaal onze Mac lekker laten voor wat 'ie is en naar buiten gaan en mensen helpen. Maar dat doen we niet hè?[\off-topic] Maar nu gaan we toch weer heel erg afdwalen volgens mij?

Beste Karel Willem. Je reacties lijken bepaald niet op leerzame kritiek, humor of gekrenkte trots.  :cheesy:  Het lijkt eerder of destructie met cynisme als excuus. Wat wil je met je reacties bereiken? Ik lees geen enorme bijval van gelijkgestemden. Waar moet dat heen? Wat is je achterliggende doel?  :dozingoff:  Benadrukken wat je niet goed vindt op cynistische toon klinkt in je eigen oren leuk. Probeer een te zien wat er wel goed is in je eigen ogen. Maakt je bijdrage mogelijk ook een stuk opbouwender.  :smile:
Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 06:43    reactie #78
geplaatst door: LaPasta
Jongens en meisjes, Laten we hier over ophouden.
Zoals Sylvia al zei, er worden mensen in elkaar geslagen en vermoord voor niets.
Zo komen we niet echt tot elkaar. Het zal altijd een punt van discussie blijven.
En jullie hebben nog geluk dat dit draadje open is. Als het mijn toko was, had ik het draadje allang
gesloten. En misschien mag dat wel een beetje dictoriaal overkomen, maar in een land als Irak of Iran
wordt de meerderheid onderdrukt. Hier is dat de minderheid.:wink: :blush:(Ik hoop dat ik het goed zeg, Leon)
Kom op. Het is bijna kerst.
Vrede op Aarde  
@Leon en Sylvia: Ook alvast een vrolijke kerst en een een gelukkig en gezond 2004.

LaPasta

Groet, Peter iMac 2,4 Ghz Intel Core 2 Duo,  El Capitan | Macbook Pro 2,5 Ghz i5, Catalina | iPad 7th 32 Gb | iPhone SE 2016 32 Gb | Apple Watch SE 🍅
Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 13:58    reactie #79
geplaatst door: Leon

Citaat
LaPasta om 6:43, 9-12-2003
En misschien mag dat wel een beetje dictoriaal overkomen, maar in een land als Irak of Iran wordt de meerderheid onderdrukt. Hier is dat de minderheid.     (Ik hoop dat ik het goed zeg, Leon)

Ik begrijp hoe je 'm bedoeld. Maar ik vind de vergelijking even iets waar ik
wat toelichting op moet geven.

Het gaat niet om onderdrukken maar om het respecteren van bepaalde
regeltjes. Net als dat er in het echte leven wetten, regels en
fatsoensnormen zijn, zo zijn die hier ook. En zonder die bepaalde regels
wordt het gewoon een rommeltje en onoverzichtelijk. Ik geef toe, ik kan soms
"dictatoriaal" over komen, maar dat is omdat ik mijzelf niet iedere keer
hoef  en wil verantwoorden voor mijn besluit een draadje te verplaatsen of
op slot  te gooien, of erger nog, een gebruiker te weren van dit forum omdat
ik van mening ben dat hij maar op een doel uit is. Het vergallen van de
sfeer die gemaakt wordt door die 98% van de bezoekers die het wel accepteren
(waarvoor mijn dank aan u allen!!!). Dus advies voor de mensen die het niet
accepteren dat die regels er hier zijn; zoek een andere site waar je jezelf
wel prettig voelt. Vertik je dat, dan loop je het risico dat de moderators
en ondergetekende je daar een handje bij helpen.

Een deel van het probleem is dat men vaak denkt dat, omdat het hier het
internet betreft, vrijheid van meningsuiting dus een absoluut recht is. Dat
is waar de schoen vaak knelt. Dit is niet de eerste keer dat deze discussie
plaats vindt. Het is de zoveelste keer al, en zal ook niet de laatste keer
zijn. Veelal worden dit soort discussies gestart door dezelfde mensen met
een bepaald doel. Meestal kap ik 'm snel af maar ik heb er ditmaal voor
gekozen dit eens niet te doen. Als argument wordt er dan ook wel eens
gebruik dat ik door het afkappen mensen hun zegje niet laat doen, dus mede
daarom gaat dit draadje ook niet op slot.

Vrede  op aarde; een Utopia. Helaas is de mens daar te destructief voor.
Maar  vrede op dit forum is te realiseren door toezicht van ons forum dictators.
MacFreak een dictatuur (wat ik vaker naar mijn hoofd gekregen heb)...
JAZEKER! Maar een dictatuur waar je de vrijheid hebt jezelf te registreren,
vertoeven maar ook weer te gaan wanneer  je dat zelf wil.

Met vriendelijke groet,

Uw forum dictator die u allen opdraagt fijne feestdagen tegemoet te gaan!

Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 14:02    reactie #80
geplaatst door: Franky2002
Misschien is dat wel een leuk onderschrift bij je status Leon.
De MacFreak Dictator ipv de Beheerder.
Dan is het wel als een dikke vette :wink: bedoeld, hè.
Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 14:35    reactie #81
geplaatst door: Buibkier
Ik zeg Leon for president!! Hebben we IRL ook s een keertje duidelijkheid over wat wel en niet mag!  :worship:
"Life is what happens to you while you're busy making other plans" - John Lennon  (iMagine)
Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 14:38    reactie #82
geplaatst door: smacht
Regels, wetten en normen noemen we "moraal".
En dat komt weer voort uit een geoefend geweten.  

Een geoefend geweten kwetst niet en geeft z'n eigen mening geen voorrang.

Versmelting van alle gedachten, in juist die ene macfreak gedachte, dat we er zijn om elkaar te helpen
en niet om pennevruchten te bekritiseren maakt deze site zo fantastisch.

Geert.

Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 16:20    reactie #83
geplaatst door: Leon

Citaat
Buibkier om 14:35, 9-12-2003
Ik zeg Leon for president!! Hebben we IRL ook s een keertje duidelijkheid over wat wel en niet mag!  :worship:

Heel aardig bedoeld, maar ik zie dit soort reacties even liever niet in dit
topic. Ik vraag niet om steunbetuigingen o.i.d., ik verzoek de mensen eens
goed na te denken over het "regime" en in hoeverre men van mening is dat dit
een belemmering is voor hun om te discussiëren over de Mac (vergeet niet,
deze site heet geen "TaalFreak.nl" maar "MacFreak.nl"!). Dit soort reacties
zullen zeker gezien worden als "butt-kissing" wat weer voer is voor geheel
andere discussies...

Ik hoop dat je dit kunt begrijpen  ;)

Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 17:31    reactie #84
geplaatst door: Appelbijter
Ik heb meegewerkt aan de oprichting van bepaalde fora, ik heb vele ruzies doorstaan, vele keren geband geweest, en weet hoe moeilik het is om een deftig beleid te voeren.  Ik zie niet veel slechts in de beleidvoering van Leon.  Ik ben een anarchist, voor mij is het simpel: ik doe wat mij goed lijkt, staat het de anderen niet aan, bannen ze mij maar.
Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 17:53    reactie #85
geplaatst door: Buibkier
@ Leon

Dit was niet zozeer bedoeld als reactie op deze, in mijn ogen, onzinnige discussie (wat je zegt: tis jouw site, dus gelden jouw regels.. dat lijkt me duidelijk).

De reactie kwam voort uit mijn frustratie over hoe de samenleving werkt. De gene met de grootste bek regeert en de 'fatsoenlijke mensen' moeten dat maar accepteren. Dit komt mede voort uit het feit dat er veel te lang een 'alles moet kunnen' cultuur in Nederland geweest is, met als gevolg dat het nu uit de klauwen aan t lopen is. Als er eerder een strenger beleid gevoerd zou zijn, zou Nederland er nu een stuk beter op staan.

Als je het bovenstaande terugkoppeld op de nu lopende discussie vind ik het dus goed dat je NU optreedt, nu alles nog netjes en overzichtelijk is dan te wachten tot dat het echt uit de klauwen gelopen is en dan pas actie onderneemt m.a.g. dat het tij dan waarschijnlijk niet meer te keren is.

Ik hoop dat ik op deze manier wat meer duidelijkheid heb verschaft over het hoe en waarom van mijn eerste opmerking!

Keep up the good work!  :thumbs-up:

"Life is what happens to you while you're busy making other plans" - John Lennon  (iMagine)
Slot er op als ik boos ben?
9 december 2003 - 18:36    reactie #86
geplaatst door: JPZ
Allemachtig,waar gaat het nog over....leuk dat zoveel mensen genoeg met Macfreak meeleven om hun reactie te geven,dat wel.
Laten we nu toch gewoon vaststellen dat de overgrote meerderheid het eens is met het beleid hier,en laten we ook vaststellen dat hetzelfde beleid perfect werkt.
Ik ben zelf admin op 3 andere fora,waarvan 1 eigenlijk absolute vrijheid van meningsuiting heeft.
Resultaat,in 3 jaar tijd ongeveer 500 leden,waarvan er 50 volledig gezichtsbepalend zijn voor het forum,en waar nieuwe mensen dus absoluut neergesabeld worden,just for fun.....
Wij,de reguliere leden,hebben het daar naar ons zin,en er zijn wereldwijde bezoekjes en vriendschappen uit voortgekomen,maar als het de bedoeling was om enigzins uit de kosten te komen of een serieuze vraagbaak te zijn was dat forum desastreus voor ons.... :happy:


Wil je een goeddraaiend,voor iedereen aantrekkelijk forum hebben en houden,is het absoluut belangrijk om duidelijke regels te stellen,en je daar ook duidelijk aan te houden.

Volgens mij is dat precies wat hier gebeurt,en ook precies wat Macfreak tot het (imho) beste forum voor Maccers in NL maakt.


(Oh,en voor wie nieuwsgierig is,ik wil je in een PM altijd de naam van het forum wat ik noemde geven.....maar ga niet klagen bij mij.....)

300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!