De chat is nu bijvoorbeeld een los programma, en dit gaat straks deel uitmaken van het forum. Zo veranderen er nog een paar dingen. Op het eerste gezicht niet zo gek anders, maar op de achtergrond behoorlijk anders. In de lijst met aanwezige gebruikers krijg je dan ook direct te zien wie er in de chat aanwezig is bijvoorbeeld.
Zijn er nog dingen die jullie heel graag willen zien in dit forum, en die ik mogelijk in de 5.0 release kan meenemen? Na deze release is het voorlopig even over met nieuwe features, en wil ik me verder gaan storten op het vernieuwen van de hoofdsite. Te grote/moeilijke wensen zullen dus misschien in een daaropvolgende versie meegenomen worden...
(Bewerkt door DJBJ om 17:55, 27-05-2003)
Nieuwe plaatjes voor de gebruikerers en een optie om een pasfoto instestellen als plaatje?
Gewoon iets dat het leven weer net iets makkelijker maakt.
Alvast bedankt,
Thomas
- Is het niet beter om bij een verplaatst onderwerp (op de nieuwe locatie) niks te zetten, geen 'verplaatst' en ook geen post met 'hierheen' verplaatst? Vooral die post is compleet overbodig, de link verwijst immers naar de nieuwe locatie van het onderwerp, maar daar is de lezer al. Ook de tekst 'verplaatst' is niet nodig, wat maakt het de forumbezoeker nu uit of het onderwerp vanuit een ander forum is verplaatst?
- Bij het afgesloten ouder onderwerp is het misschien een idee om een scheiding te maken tussen echt afgesloten onderwerpen en verplaatste onderwerpen. Nu is daar geen verschil tussen. Als er bij de verplaatste onderwerpen nu een rode stip + verplaatst komt te staan, en bij de afgesloten onderwerpen een rode stip + afgesloten? In het verplaatste afgesloten onderwerp is de post met 'hierheen verplaatst' natuurlijk wel handig.
-mijn punt: bij het afsluiten van een onderwerp is er geen mogelijkheid om een melding te plaatsen. Kortom, eerst posten met evnt. commentaar, en daarna pas afsluiten. Vindt het toch wel klantvriendelijk om in ieder geval wat te melden als we iets afsluiten.
-verder kan ik het afgesloten test-postje niet meer in om het te verwijderen. Volgens mij klopt dat niet helemaal...
"aanvulling: ik kan de post wel in als ik op het bolletje klik, niet op de titel..."
"Mischien nog een aanvulling: na het bewerken van een post gaat de browser nier automatisch terug naar het forum, wat ie volgens mij bij de rest wel doet..."
Dat waren de moddereter verbeteringen...
Verder lijkt het me goed als je nog een maandje wacht met updaten, en dan meteen volledige ondersteuning bied aan Safari 1.
-De knoppen bovenaan zoals Help / FAQ en Uitloggen verscheinen soms niet allemaal, ik moet dan eerst met de muis eroverheen willen ze komen en vervolgens blijven ze blauw. Ik dacht dat deze bug weg was in versie 4.5.0R1, maar hij is nu weer terug (versie 4.8.0R2), maar het kan natuurlijk ook altijd toeval zijn.
-In de ledenlijst hebben sommige leden een hele rare datum zoals lid vanaf 1970. Volgens mij komt dit door DP 1,25 GHz die de verkeerde datum aangaven onder Mac OS X 10.2.4Bij het lid sizzling is het volgende gebeurt, bij hem stond er in April als regristratiedatum 06-05-2003 en nu blijft hij helemaal onderaan staan.
osxy om 18:02, 27-05-2003Nieuwe plaatjes voor de gebruikerers en een optie om een pasfoto instestellen als plaatje?
zou ik niet doen!, ziet er altijd zo rommelig uit
situatie gewenst: Als ik op de titel klik, dat ik de laatste pagina krijg.
Is handiger, dan op 25 te klikken