http://tools.pingdom.com/fpt/#!/kpvCX/www.macfreak.nl
http://tools.pingdom.com/fpt/#!/bX3h22/www.appletips.nl
http://tools.pingdom.com/fpt/#!/bE3T8N/www.onemorething.nl
http://tools.pingdom.com/fpt/#!/dxNRmZ/www.intermactivity.be
http://tools.pingdom.com/fpt/#!/W8I7U/tweakers.net
http://tools.pingdom.com/fpt/#!/bwHR4b/forum.iculture.nl
Your website is slower than 79% of all tested websites
Als je de MacFreak homepage laadt, wordt er 2.5MB aan data binnengehaald.Bijna 1MB van die data is afkomstig van apis.google.com !Dat lijkt mij volledig buiten proporties. Waar is dat voor nodig?
Verder wordt er procentueel veel tijd verstookt bij het ophalen van data bij bloatware(?) sites als:- choices.truste.com- s7.addthis.com- apis.google.com
Ik gebruik (nog) geen adblocks.
DomP om 9:08, 29-04-2015Heb je adblock niet aan? Ik merk vaak dat er bij het laden van de ads nog weleens vertraging zit waardoor de hele site trager is
Your website is slower than 83% of all tested websites
(Bewerkt door DomP om 10:56, 29-04-2015)
Valt mee om half twaalf in de avond.
(Bewerkt door Sypie om 23:39, 29-04-2015)
HEXDIY om 1:13, 30-04-2015 Wat je wél mag weten is dat ik Google DNS draai, op een oude Safari 5.1.10, onder Snow Leopard 10.6.8 Combo. Mét Ghostery actief.Misschien even tijd voor jou om Namebench even te draaien?
Ik ga dit even serieus uitzoeken. Er zijn inderdaad wat libraries wat we beter kunnen vervangen / afschaffen.
We zijn ook aan het kijken voor nieuw hardware, de server is tijd aan vernieuwing.
De berichten zijn in ieder geval duidelijk binnen gekomen!
Hoop dat we weer even uithouden in tussentijd dat we voor nieuwe hardware kijken.
het voelt op dit moment in ieder geval wat beter aan
(Bewerkt door DomP om 23:45, 5-05-2015)
In de History tab kun je onderaan de eerdere tests zien. Load time was vorige keer rond de 5 seconden. Die ligt nu rond de 2.5 seconden. Een flinke verbetering.
(Bewerkt door HEXDIY om 2:16, 7-05-2015)
Kunnen die icoontjes niet gewoon weggelaten worden? De gebruikt toch niemand?
Mozilla: gebruik van trackingbescherming Firefox verkort laadtijd met 44 procent
Mozilla stelt dat een onderzoek naar de prestaties van zijn tracking protection-technologie in Firefox laat zien dat populaire websites gemiddeld 44 procent sneller laden, terwijl de verstookte hoeveelheid bandbreedte met gemiddeld 39 procent afneemt.De beschermingslaag tegen trackers is sinds Firefox 35 aanwezig. De functionaliteit blokkeert, mits handmatig ingeschakeld, alle verbindingen met onbeveiligde websites van derde partijen. Mozilla zegt dat het zijn filterlijst, mede op basis van de zwarte lijst die Disconnect hanteert, zo te hebben opgesteld dat onbedoelde bijwerkingen, zoals niet werkende onderdelen op een website, zo veel mogelijk worden voorkomen.Uit een onderzoek dat Mozilla samen met de Columbia University uitvoerde, blijkt dat het filter een positief effect heeft op de laadtijd van websites. Daarvoor werden tweehonderd populaire websites met Firefox bezocht en de gegevens geanalyseerd. De gemiddelde laadtijd van een webpagina werd met 44 procent gereduceerd na het inschakelen van de tracking protection. Het gegenereerde dataverkeer, waarbij data afkomstig van websites van derde partijen werd weggefilterd, daalde door het filter met gemiddeld 39 procent.meer ...
Mozilla stelt dat een onderzoek naar de prestaties van zijn tracking protection-technologie in Firefox laat zien dat populaire websites gemiddeld 44 procent sneller laden, terwijl de verstookte hoeveelheid bandbreedte met gemiddeld 39 procent afneemt.
De beschermingslaag tegen trackers is sinds Firefox 35 aanwezig. De functionaliteit blokkeert, mits handmatig ingeschakeld, alle verbindingen met onbeveiligde websites van derde partijen. Mozilla zegt dat het zijn filterlijst, mede op basis van de zwarte lijst die Disconnect hanteert, zo te hebben opgesteld dat onbedoelde bijwerkingen, zoals niet werkende onderdelen op een website, zo veel mogelijk worden voorkomen.
Uit een onderzoek dat Mozilla samen met de Columbia University uitvoerde, blijkt dat het filter een positief effect heeft op de laadtijd van websites. Daarvoor werden tweehonderd populaire websites met Firefox bezocht en de gegevens geanalyseerd. De gemiddelde laadtijd van een webpagina werd met 44 procent gereduceerd na het inschakelen van de tracking protection. Het gegenereerde dataverkeer, waarbij data afkomstig van websites van derde partijen werd weggefilterd, daalde door het filter met gemiddeld 39 procent.
meer ...
Ik dacht even dat het schildje wellicht altijd te zien is. Dit bleek echter niet het geval...