Ik zag de nieuwsflits van Aspyr die de game Tomb Raider Lara Croft The Angel of Darkness op de mac uit wil gaan brengen. Maar de minimale systeemvereisten staan op 1,25 Ghz Ik heb een supergelikte coole ibook G4 12" inch 800 Mhz 640 MB
Zou de game daar straks op kunnen draaien of heb ik vette pech...
Dus: heeft iemand ervaring met games met minimale systeemvereisten van bijvoorbeeld over de gig en het dan toch wel goed doen op een 800 mhz?
That would be cool! Thanx a bunch!
Maar ik zit wel vaker te zoeken naar goede games. Voordat ik ze koop, test ik het graag ff op mijn ibook zodat ik weet dat het soepel loopt en er goed uit ziet.
Nu ken ik de site mac game files, maar daar staan ook niet alle games altijd op. Is er een site waar oudere demo's te downloaden zijn en waar ook telkens de nieuwste demo's op staan?
Mac OS X 10.2.6 or later
PowerPC G4/G5
3D Graphics Acceleration required, 32MB VRAM minimum
1 GHz or faster PowerPC required with ATI Radeon 7500 or nVidia GeForce 2mx/4mx
733 Mhz or faster PowerPC required with ATI Radeon 8500 or nVidia GeForce 3 and faster
256MB of RAM
1.3 GB free disk space
4X CD-ROM
(Bewerkt door v405 om 15:24, 15-02-2004)
Maar in ieder geval: ik heb em binnen doppiedopppie, en ook een iBook G4 12 inch 640 mb, dus ik laat je snel wat horen hoe ie daar op draait.
Ik ben er nog niet zo in thuis
Ik weet niet waar/of ie al in NL te koop is.
Ik moet zeggen dat Tombraider goed draaid op mijn systeem. Maar ja dan kun je wel geen iBook G4 met een G4 vergelijken.