Tony Hawk Pro Skater 4
2 maart 2004 - 23:08   
geplaatst door: Connstellation
Een vriend van me kocht vandaag een nieuwe iMac. Nu staat het spel: "Tony Hawk's Pro Skater 4" daar reeds op geïnstalleerd. Hoe krijg ik dit ook op mijn powerbook. Gewoon kopiëren via firewire lukt niet (het start niet op). Waarschijnlijk mis ik enkele onderdelen.
De installatie cd die bij de imac geleverd is lukt ook niet (niet geschikt voor deze computer)
Hoe los ik dit op?
Tony Hawk Pro Skater 4
2 maart 2004 - 23:16    reactie #1
geplaatst door: MacFanGuy
Hoi Connstellation,

De voorgeïnstalleerde spellen zijn zogenaamde "OEM" versies (weet even niet meer waar OEM voor staat, iemand die dat nog even per PB kan vertellen?) en alleen te gebruiken op de computer waar ze mee geleverd zijn.

Daar het hier een volledig spel is, waar je normaal voor zou moeten betalen, is deze sofware dus beveiligd: wat je probeert te doen valt dan ook te boek als "illegaal". Helaas kunnen we dat niet toestaan op het forum, dus dit draadje komt een slotje op.. Mischien dat iemand je per mail of PB verder kan helpen.

Toch, van harte welkom, wellicht kunnen we je op een andere manier van dienst zijn!

:thumbs-up:

Huh? Wat is dat, een PixelFreak?