beste allemaal,
dank voor de reakties
Ik vond Logitech Cordless Rumblepad 2 wat te duur. Ik heb nu een goedkopere gamepad gekocht: van thrustmaster de firestorm dual analog 3. Op de doos stond dat deze ook voor de mac was. Thuis gekomen bleek ie het niet te doen
Maar ik heb dus die ControllerMate geinstalleerd en geprogrammeerd en nu doet ie het dus en ook voor de online games! Mijn kleine is helemaal blij, hij zegt tegen zijn vriendjes dat hij een "soort-van-wii' voor kerstmis heeft gekregen, ha, ha (en dat voor 10 euro)
Nu heb ik nieuwe vragen (of moet ik dan een niet topic aanmaken?):
1. welke spelletjes zijn er waarmee je met zijn tweeën op één computer kan spelen (a la de wii, dus). Ik heb zelf het racespelletje gevonden SuperTuxKart, dan kun je met meerdere personen racen. Ik wil dus niet online multiplay, maar echt met twee vriendjes tegen elkaar op 1 machine. Ik ben ook bereid om die spelletjes aan te schaffen, hoeft niet per se gratis. Weten jullie welke? (ik heb gegoogled op 'multiplay games ', maar die zijn allemaal online)
2. Kun je twee gamepads aansluiten op 1 machine? En met ControllerMate twee gamepads programmeren?
Bedankt alvast
Liesbeth
edit: een tweede vraag geformuleerd
(Bewerkt door MacLies om 17:47, 27-12-2009)