En jullie???
Aanvulling:Starcraft & WarbloodDiablo IIAlone in the Dark 2Kings Quest VIIThe Last ExpressMeester van de MachtNascar Racing QuakeRed Jack (Revenge of the Brethren)Terminal VelocityThe Dame was LoadedConnections (van Discovery)Dark Colony
(Bewerkt door Paul Sondervan om 19:25 op 18-03-2002)
(Bewerkt door macossie om 17:20 op 18-03-2002)
Zoals ik al vaker heb gezegd, als ik echt veel wil spelen koop ik een PS2. GT3 is geweldig, toch. Leon? :colgate:
Opgeborgen spellen:#Tomb raider III (miskoop, ik vind tombraider best leuk behalve die onverwachte aanvallen van een tijger, of wat dan ook, van achter een hoek, ik schrikte me elke keer een hartverlamming)#Civilization II (hier heb ik veeeel van genoten tot dat het ECHT oud begon te worden en ik andere spellen had gekregen)#Riven (heb ik ook van genoten, aangeschaft vanwegen ervaring met Myst dat in bezit van me vader is)#The Jornyman prodject III legecy in time (zelfde verhaal als Riven bijna, wilde eigenlijk nr2 hebbe maar tot mijn verbazing was die niet aleen al lang uitverkocht maar bestond er al een nr3)#Civ call to power (d8 dat het de opvolger van civ2 was, heb er maar kort mee gespeelt in vergelijking met civ2)
Oude spellen:#Diablo1 (Heb een demo gespeelt op school computer in mediatheek (mijn Mid school was erg vooruitstervend, ook met 2efase enzo) toen ik op het internet naar info zocht was ik erg blijk dat er ook een macverzie van bestond. Helaas beon het spel voor mij in de catacombs normal diff al zo moeilijk en eng te worden dat ik het meeste ervan nooit heb gezien Ik wou dat iem me kon helpen ofzo om dat alsnog te doen, en ik kan nergens een goeie "d1trainer" vinden voor de mac)#Load Runner 2 (speel het niet vaak meer maar heb het NOG niet van me HD gegooit)#Age of Empires (van "the dark empre" ja, maar vond het spell tcoh erg leuk en heb er veel van genoten, en het ZOU moeten worden verwijdert vanwegen zijn leeftijd, ja ben lui )#MyhII (ik heb HEEEEEEEL veel van dit spel genoten, en van bijna alles wat je nog van "the mill" kon downloaden, mythIII zou mijn kerstkadeau worden maar heb er toch van afgezien omdat ik plots mijn interesse volkome verloor)
Huidige games:#DiabloII (ben niet vorbij act1 NM gekomen maar heb er heel veel van genoten, mijn eerste multyplayer ervaring zit in dit spel*)#Lord of destruction DiabloII expansion (heb bijna elke character variant van elke class door elk deel van het gehele spel gelootst)
Nieuwe aanwinst:CivilizationIII (nu komt "the real thing" dan eindelijk. mijn eerste indrukken zijn van "dit gaat net zo lang mee als civ2" ) (dit werd dus mijn kerst cadeau ipv mythIII, maar heb het pas sints een week omdat ik zat te w8en op dixons, en die heeft het nu NOG niet)
*diablo2 was mijn eerste multypalyer ervaring. Het begon zo:Ik had het spel een beetje gespeelt (tot aan begin act2) maar werd nieuwsgierig en verleid door "de donkere macht" om een trainer te gebruiken, zoals verwacht begon het me snel te vervelen.ben toen, zoals ik met alle "oude verslete spellen" doet, wat gaan expirimenteren. zodoende ben ik eens, gewoon voor de lol, om eens een kijkje te nemen hoe dat is, B.net opgeaan en heb in 2 uur tijd een leuke sorc in mekaar geknutselt.Daarna heb ik de rest van het jaar mijn huiswerk verzuimt, heb slechts HAVO gehaalt ipv VWO, constructief te laat naar bed gegaan, 40 uur per week achter de compuer gezeten, vergat te eten en drinken waneer mijn ouders niet thuis waren om me erachter vandaan te sleuren in de zomervakantie....... (dit alles is waar, heb niets overdreven)Het duurde tot eind januarie dit jaar, toen pas begon het spel me een beetje te vervelen, sidns begin maart kan ik al meer dan 7 dagen achtereen zonder, maar goed ook want ik heb eindelijk een baan gevonden en heb trouwens net Civ3.
Laurens om 22:22 op 18-03-2002Zoals ik al vaker heb gezegd, als ik echt veel wil spelen koop ik een PS2. GT3 is geweldig, toch. Leon? :colgate:
GT3 rules, is de beste racing game ever . Ik heb onlangs DropShip nog gekocht, is ook een heel gaaf spel
Als Apple een console maakt, dan gaat die 3 x zo snel, en ziet hij er 10x gelikter uit :colgate:
http://www.theapplemuseum.com/products/miscellaneous/pippin/pippin.html
(Leon, de url die ik hierboven geplaatst heb werd niet automatisch een link na het aanmaken van het bericht. Pas na bewerk & weer versturen werd het een link. Dat is volgens mij niet de bedoeling)
(Bewerkt door Paul Sondervan om 8:58 op 19-03-2002)
Paul Sondervan om 8:55 op 19-03-2002(Leon, de url die ik hierboven geplaatst heb werd niet automatisch een link na het aanmaken van het bericht. Pas na bewerk & weer versturen werd het een link. Dat is volgens mij niet de bedoeling)(Bewerkt door Paul Sondervan om 8:58 op 19-03-2002)
Paul, als je na het plakken van de URL meteen 2x een harde Return plaats, lukt het dan?
greetzmichel
Heb dat probleem ook al eens meegemaakt. Ik los het op door nog wat tekst na de url te plaatsen, dan wil het precies wel lukken! Dus ik vermoed dat twee harde returns ook oplossing bieden
Allez vooruit vanaf dit bericht ben ik een verslaafde Vind dat toch een beetje een rare benaming
Mbt het niet actief worden van de url; dat zal ik de volgende keer probreren. Bedankt!
MAS, zou ik Zork van je kunnen overnemen? Zijn er nog mensen die Zork "The Grand Inquisitor" in de aanbieding hebben?
Star Trek: Voyager - Elite ForceHeb ik vorig jaar voor 60 gulden bij de importeur gekocht, een koopje! Het is gebaseerd op de Quake 3 Engine, maar ditmaal heeft het wel een verhaal. 't is mijn beste koop ooit...
--- Voor broertje en zusjes (en af en toe ik zelf) ---
Meest gespeeld:
Cro mag rallyAirburst (kun je met 4 spelers tegelijk spelen!)Diverse Pokémon-spellen via Virtual Gameboy (ze zijn erg te spreken over een gameboy scherm van 15 en 17 inch )
en verder
Bub & BobBubble TroubleJazz Jackrabbit 2 DemoBugs BannisMonkey Shinesen nog een hoop...
Demo's:
Star Wars Episode 1 Racer4x4 Evoen nog wat...
Op mijn mac staan 46 spellen geïnstalleerd... ik weet ze alleen niet zo uit mijn hoofd. Zelf speel ik alleen elite force. Ik ben niet zo'n gamefreak.
BTW: die pippin is wel zeer puik. Ik hoop dat ie nog een keer uitgebracht word met betere specificaties en meer software titles. Ik wil er dan zeker 1 hebben.
PS: het kan natuurlijk ook aan mij liggen ik ben niet z'n echte die hard gamer.
Maar ja dat is nog even wachten.Volgende week op de klokhuisdag nog maar even kijken of starcraft nog ergens ligt
Giel om 18:36 op 19-03-2002Zijn er hier geen Tetris, Soboban of JewelToy liefhebbers?
jaaaaaaaaaaaaa, :colgate: maar snake ruled nog veel harder