Nee niet overtrekken als het niet persé hoeft. Het is een psd bestand met een grote zwarte vorm. Die is heel "rafelig" want het betreft een opgravingsplattegrond. Met de Magic Wand kun je in Photoshop in één keer alles van één kleur selecteren, precies wat ik wil. Dus niet alles nog eens "overtrekken".
Waarom bestaat de tool Magic Wand anders in Illustrator als daarmee niet hetzelfde als in Photoshop kan worden gedaan? Hoe activeer je die Magic Wand zodat hij het geselecteerde ook daadwerkelijk "pakt"?
Ik zou met de Magic Wand het zwart moeten selecteren en vervolgens deleten, werd mij gezegd. De lege contouren/stippelijntjes zouden dan als basis dienen voor het omzetten naar een freesprogramma, zo werd mij bij het bedrijf gezegd
Denk je dat dit onmogelijk is? Is trace zoiets als de magnetische lassoo van Photosghop?
Ik vond nergens in illustraties iets dat op "trace" of "overtrekken" lijkt. De tooltjes Magic Wand en de Lasso komen er nog het dichts in de buurt. Zou mijn versie te oud kunnen zijn?
(Bewerkt door hansl om 13:07, 13-04-2013)
(Bewerkt door hansl om 13:34, 13-04-2013)