Inderdaad, zoals Aad voorstelt (enkel InDesign bestand naar HD) zou ik het ook doen.
Voor 22 mensen heb je een gigabit netwerk (en switch) nodig als je vooruit wil gaan. 100 Mb werkt maar zal inderdaad trager zijn als lokaal. Wij werken nooit zo omdat het een grotere discipline vraagt van je collega's. Iemand moet een bewerkt beeld maar eens vergeten terugzetten (een snelle correctie etc.) en je hebt het zitten.
@Maurice15, zeg maar als ik mis ben hoor maar:
Als jullie allemaal linken naar jullie bureaublad voor je het op de server zet en een andere persoon werkt er nadien ook lokaal aan, zal deze zijn links altijd moeten updaten. Tenzij deze gebruiker dezelfde naam heeft OF de auto link functie aan staat (Find Missing Links Before Opening Document).
Als mensen niet consequent werken is het misschien een idee om je file(s) lokaal te kopiëren en de server verbinding te verbreken. Zo zie je direct wanneer er links naar de server locatie verwijzen.
Indesign zoekt voor zijn links eerst op de vorige locatie waar je naar gelinkt hebt, dan naar de map waar de layout in staat en dan naar de bovenliggende map. Kan inderdaad soms willekeurig overkomen maar dat is het niet.
Tenzij je 'Original Relink Folder' aan hebt staan, dan gedragen CS 3/4 zich als CS2 en daarvoor.
PS. Beelden embedden is inderdaad te vermijden. Je indesign wordt behoorlijk zwaar en bij beeldcorrectie moet je het beeld eerst unembedden. Als het beeld meerdere malen in één layout zit kom je zo in de problemen.
(Bewerkt door MicHtical om 18:55, 27-11-2009)