Illustartor 10.0.3
18 maart 2004 - 16:11   
geplaatst door: extergo
 :blink:  Wie helpt me? M'n swatch libraries zijn niet meer zichtbaar: waar ik normaal bv m'n pantone venstertje  kon openen verschijnt nu niets meer.... De swatches staan wel gewoon in m'n presets map. Iemand de oplossing? Thnx!
Illustartor 10.0.3
18 maart 2004 - 18:11    reactie #1
geplaatst door: Kapotlood
Hoi,
Heb je al geprobeerd om de voorkeuren weg te gooien?
Onder welk systeem werk je? OS X?

Groeten,
joram

Illustartor 10.0.3
18 maart 2004 - 18:58    reactie #2
geplaatst door: extergo
@ joram: Voorkeuren weggesmeten; helpt niet... rare is dat m'n overige drie libraries wel zichtbaar zijn, alleen m'n swatch libraries geeft niets weer  :cry:
Illustartor 10.0.3
18 maart 2004 - 18:59    reactie #3
geplaatst door: extergo
werk trouwens met panther :thumbs-up:
Illustartor 10.0.3
18 maart 2004 - 21:12    reactie #4
geplaatst door: AdobeTon
Zoek en gij zult vinden!
Het eerste wat ik zou doen als ik zo'n probleem had, is zoeken in de Adobe support database.
Dat heb ik nu dus gedaan.
Ik ging naar: adobe.com en koos: support/main
Daar kun je een produkt kiezen uit het uitklapmenu. In dit geval Illustrator.
Op deze pagina heb je een zoekmogelijkheid.
Ik zocht op: Swatch library missing
en zie:
http://www.adobe.com/support/techdocs/2c1ba.htm

groeten,

Ton

Illustartor 10.0.3
19 maart 2004 - 07:41    reactie #5
geplaatst door: extergo
@adobe ton: Bedankt Ton, echter, je tip is weinig waard... Oplossing 1: upgrade naar CS  :dozingoff:  en de rest van de oplossingen gaan over fontproblemen... ik heb dus nog steeds geen swatch libraries
Illustartor 10.0.3
19 maart 2004 - 10:27    reactie #6
geplaatst door: MacFanGuy
niet lullig bedoeld, extergo, maar heb je het wel geprobeerd? Dus bijvoorbeeld die die Adobefntdinges weg te gooien?

Zo niet, moet je dat toch eerst maar is doen: er staat niet voor niets helemaal onderin het rijtje dat problemen met een corrupt font of een corrupt Adope Font Database ervoor kunnen zorgen dat swatches verdwijnen...  :dontgetit:

Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
Illustartor 10.0.3
19 maart 2004 - 14:13    reactie #7
geplaatst door: extergo
Ton & Macfanguy: ik heb m'n swatches weer terug! De tip was dus wel degelijk goud waard (excuses). Hoewel de logica mij nog steeds ontgaat van een damaged font en het verdwijnen van de swatches... Na het uitzetten van alle lettertypes zijn de swatch libraries weer terug: nu nog het kapotte fontje zoeken... Thnx!
Illustartor 10.0.3
19 maart 2004 - 15:11    reactie #8
geplaatst door: Pako
Hetzelfde komt voor met InDesign; Adobe gebruikt een fontje wat op de een of andere manier met andere fonts conflicteert. Bij mij is het vaak een helvetica die met systemfonts conflicteert. Ik de verklaring maar dat ze zoals bij OS 9 dat hetzelfde nummer hebben.

In Suitcase zie je dan bij de helvetica -in mijn geval- dat er een wiebertje ipv rondje voor het geactiveerde font staat.