PDF maken met interlinks
21 december 2011 - 14:03   
geplaatst door: Jeroendv
Hallo mensen,

Ik heb een iPad en wil daar graag wat mee expirimenteren wat betreft iBooks. Ik heb een idee om een soort handleiding te maken. Waarbij veel plaatjes komen kijken. Deze wil ik dan in een tabel stoppen met daarnaast tekst voor toelichting of tips. Nu wil ik net zoals je dat bij ePub heb dat je kan klikken op een stuk tekst en dat daar een link in zit naar een plek ergenst anders in het document. Is dat mogelijk en zo ja welk programma kan ik daar dan het beste voor gebruiken? Ik nam aan dat dit een PDF moet worden want waar de tekst t.o.v. het plaatje is belangrijk.

PDF maken met interlinks
21 december 2011 - 19:58    reactie #1
geplaatst door: Jeroendv
Ik zie met een klein testje dat het redelijk lukt in Pages '08 Nu ga ik kijken wat er beter werkt wat ik zag ook dat de handleiding van pages gemaakt is in inDesing. Ik zal een probeer versie downloaden om te kijken of het wat is.
PDF maken met interlinks
22 december 2011 - 11:50    reactie #2
geplaatst door: maurice15
In Indesign heb je daar ook mogelijkheden voor, ik weet niet of je dat geïnstalleerd hebt?
PDF maken met interlinks
22 december 2011 - 22:47    reactie #3
geplaatst door: Jeroendv
Ja ik denk dat dat het meest professioneel is. Ik heb nu wel de probeer versie gedownload en ik zal kijken in hoeverre het daar in lukt. Alleen ik ben maar een arm studentje en ik houd niet zo van illegale spullen dus om het echt te kopen gaat wat moeilijk worden denk ik.