De Epson Perfection 1240U Photo scanner die ik heb, stuur ik momenteel aan via de nieuwste drivers van Epson zelf. Dat is nogal rommelige software waar niet veel te tweaken is, dus overweeg ik om zoiets als
SilverFast of
VueScan aan te schaffen.
Maar welke van de twee is het beste? VueScan is $20,- goedkoper maar ja, daar gebruiken ze weer Comic Sans op de website. Aan de andere kant is SilverFast weer in meerdere uitvoeringen te koop maar welke overwegingen moet ik maken voor een uitvoering?
Of zijn er nog andere alternatieven?
Ik scan meestal documenten om PDF's van te maken (zou ook wel een goede OCR willen hebben), vrij regelmatig ook foto's als materiaal voor websites. Kleurcorrecties doe ik in een ouwe trouwe PhotoShop-versie. Waar ik naar zoek is een snelle, efficiënte workflow.
Advies, tips en trucs graag! Bij voorbaat alvast mijn dank!