Ik heb een vreemd probleem met de accenten in quark 5 en 4.
Situatie:
Quark 6: brochure aangemaakt, fonts: E&F Franklin gothic, E&F Bauhaus, er zitten speciale accenten in zoals ë en haakjes openen en sluiten ('...'). In quark 6 dus geen probleem. Alles ziet er perfect uit.
De klant heeft alleen quark 4 en ik moet daar op locatie werken met dit document, dus heb ik via quark 5 het document als quark 4 gesaved. Maar.. in quark 5 en 4 kan hij opeens die accenten niet meer zien, in de tekst-preview van Suitcase en de tekst in quark geeft hij blokjes weer op de plaatsen waar bijv. ë moet staan. In quark 6 en Suitcase voor OSX dus niet.
heeft iemand een idee? Ik heb niet zoveel zin om alle 16 pagina's opnieuw in 4 op te maken met een ander font, hij kwam net zo mooi uit op 16 pag (één katern...)