Ja, dat kan. Althans, vanaf CS. Kijk maar bij de opties voor het pad in Tekstwrap. Makkelijk hé? In dit geval is het een portret-foto, dus wat jij zegt is niet zo van toepassing: het pad is mooi ovaal zeg maar.
Maar ik ben er inmiddels achter, ik had een brainwave: Aangezien ik alleen op de FOTO kan aangeven dat het textwrap-pad de transparantie moet zijn, heb ik de tekst maar ACHTER de foto geplaatst. En dat werkt. Is aan de ene kant wel logisch, en aan de andere kant... Ben ik er nog niet over uit of dat niet voor problemen kan zorgen.
Dus, iemand nog betere tips voor de omgang met uitknippaden/Alphakanalen/transparantie en textwrap, dan hoor ik ze graag.
P.S. Toch wel tof: vanmorgen een hoop geleerd :D
P.P.S. Waarom niet zelf een pad tekenen? Omdat ik niet al die moeite heb gedaan om het vrijstaand te maken om er daarna een pad omheen te tekenen. 