Ben op zoek naar 2 fonts
8 mei 2004 - 02:53   
geplaatst door: Desmond

Ik moet de logo voor die 'stupid betweters van IT" namaken in illustrator en kan die fonts gewoon niet vinden.
Ik hoop dat iemand mij hiermee kan helpen. Dit moet morgen klaar zijn.

Groetjes uit Curaçao.

G4 400 - Upgr naar 1.4ghz, 576MB, OS 10.3.2 80GB HD + 10GB + 120GB ext HD, ext DVD CD burner, NEC 17"
Ben op zoek naar 2 fonts
8 mei 2004 - 09:58    reactie #1
geplaatst door: sabbiemac
de eerste is volgens mij de impact de andere kan ik je niet mee helpen
act normal act mac • sab logt ook
Ben op zoek naar 2 fonts
8 mei 2004 - 10:08    reactie #2
geplaatst door: Richard O
Het is volgens mij geen Impact maar de Hevetica Compressed..
Ben op zoek naar 2 fonts
8 mei 2004 - 13:40    reactie #3
geplaatst door: Stefan
Kijk eens op http://www.myfonts.com/WhatTheFont/ hier kun je een afbeelding uploaden, werkt perfect.
To infinity and beyond
Ben op zoek naar 2 fonts
8 mei 2004 - 16:57    reactie #4
geplaatst door: Piwi de Pinguin

Citaat
Richard O om 10:08, 8-05-2004
Het is volgens mij geen Impact maar de Hevetica Compressed..

Is het geen Helvetica Neue condensed black?
Ben op zoek naar 2 fonts
8 mei 2004 - 17:59    reactie #5
geplaatst door: odo
veel simpeler: als je photoshop hebt> open plaatje en selecteer de verschillende letters met je toverstaf> maak pad> exporteer pad naar illustrator> open pad in illustrator en geef er weer een opvulkleurtje aan. Klaar ben je. Font heb je dan dus helemaal niet nodig. Vereist is wel dat je orginele plaatje een beetje scherp is. Dat slagschaduwtje is een beetje lastig,maar als je de kleuren van de letters een beetje nauwkeurig selecteert moet het wel lukken om die schaduw buiten de selectie te laten vallen
Ben op zoek naar 2 fonts
8 mei 2004 - 21:14    reactie #6
geplaatst door: Desmond
Beste kameraden,

Ik heb heel goed nieuws…… :biggrin:  dat is als je hiervan niets wist. Die heilige :yucky: IT jongens hebben mij de fonts gemaild niet wetende dat de MAC een andere soort font gebruikt. Maar nu blijkt dat ik die fonts op MAC OS 10.3.3 gewoon kan gebruiken. :thumbs-up: Kan je dat geloven? Weet je wat voor potentie dit kan hebben voor alle grafici? PC fonts die gewoon gebruikt kunnen worden op de MAC? Ik heb die fonts gewoon kun voegen bij m’n Ext-suitcase X1 en klaar was kees.

In ieder geval bedankt voor de medewerking. Ik heb het logo binnen 2 minuten gemaakt met dank aan het feit dat de MAC nu wel PC fonts herkent.:biggrin:

De groeten uit Curacao,

Desmond      

G4 400 - Upgr naar 1.4ghz, 576MB, OS 10.3.2 80GB HD + 10GB + 120GB ext HD, ext DVD CD burner, NEC 17"
Ben op zoek naar 2 fonts
9 mei 2004 - 00:40    reactie #7
geplaatst door: Jan van Es
Verklap ons nou nog even hoe die fonts heten, Desmond!
De door anderen genoemde Helvetica (compressed/condensed) en Impact zijn volgens mij zeker niet gebruikt...  Anzeigen Grotesk? Aurora Condensed? British Inserat?
Ben op zoek naar 2 fonts
9 mei 2004 - 02:47    reactie #8
geplaatst door: Okkie
Ja, ja...??????

:tounge:

"Beads flow echoes, can understand the power."
Ben op zoek naar 2 fonts
9 mei 2004 - 09:35    reactie #9
geplaatst door: ee
Zin het PC fonts of OpenType (.otf) fonts?

OpenType fonts zijn platformonafhankelijk.

En dus...
Ben op zoek naar 2 fonts
9 mei 2004 - 14:17    reactie #10
geplaatst door: bertvanderveen
>>Zin het PC fonts of OpenType (.otf) fonts?

>>OpenType fonts zijn platformonafhankelijk.


Het is een tamelijk onbekend gegeven dat OS X zo'n beetje ALLE SOORTEN fonts kan handlen. Dus ook PC TrueType en PC PostScript. Ik denk dat Apple daar niet al te veel aandacht aan wil schenken omdat je om moeilijkheden vraagt als je al die bagger huis–tuin–en–keuken–vlijt–fonts van PC'ers gaat gebruiken. Ze voldoen vaak niet aan de richtlijnen (geautotracede scans met veel te veel bezierpunten op de verkeerde plekken, etc.) waardoor printen niet lukt.
Hopelijk zet de trend om de kwaliteitsfonts naar OTF om te zetten door...  :satisfied:

Bert Vanderveen [...]
+++ Applegebruiker sinds 1989 (van System 6 via OSX naar macOS 15)
Ben op zoek naar 2 fonts
12 mei 2004 - 17:56    reactie #11
geplaatst door: Desmond
Het waren de HATTEN.TTF en LABAMBAN.TTF
Ik ben zeker niet van plan om nog andere dingen te doen met deze Peee Ceee fonts.

De groeten uit Curaçao  :cool:

G4 400 - Upgr naar 1.4ghz, 576MB, OS 10.3.2 80GB HD + 10GB + 120GB ext HD, ext DVD CD burner, NEC 17"
Ben op zoek naar 2 fonts
12 mei 2004 - 18:10    reactie #12
geplaatst door: ee

Citaat
Het is een tamelijk onbekend gegeven dat OS X zo'n beetje ALLE SOORTEN fonts kan handlen.

Aha! Dank voor de tip. Niet dat ik veel PC-fonts te verwerken krijg (tot nu toe een keer of vijf)... maar je weet maar nooit!

En dus...