geplaatst door: Dennisboard
dag allen ,

Ik heb al een tijd last van RSI. Goed onder behandeling verder alles optimaal opgsteld. wilnu een wacom tablet intuos 4 halen maar welke adviseren jullie M pf L? ikzelf dacht aan L zodat ik veel de ar kan bewegen dan. Rsi is erin geslopen doordat ik 3 jaar niet mocht sporten. wel meer gaan werken maar tsja de s[ieren zijn dus gaan verslappen. Nu met sporten e.d. gaat t al veel beter maar voor mijn DTP werkzaamheden twijfel ik dus momenteel?

Daarnaast de vraag als ik het via Wacom site koop kan ik het BTW vrij kopen? Snap alleen niet hoe het dan zit voor mijn bedrijf. Hoef ik geen btw aangifte te doen voor dat product om terug te vorderen of iets? Is op de site niet duidelijk vermeld of de prijs op factuur namelijk wel met BTW is. Iemand ervaring?

Tnx dennisboard

Wacom tablet L of M bij RSI en hoe met op site kopen BTW?
25 november 2010 - 17:13    reactie #1
geplaatst door: Kapotlood
Tot 20" schermen kun je over het algemeen prima af met een A4-formaat.
Werk je met een groter scherm dan staan de grotere bewegingen van je
hand wat meer in verhouding tot het grotere scherm, en is een A3 soms
wat handiger.

Ik zit hier op een 20" Cinema Display en een Wacom Intuos A4, en moet
zeggen dat dat uitstekend werkt.

Wacom tablet L of M bij RSI en hoe met op site kopen BTW?
25 november 2010 - 17:22    reactie #2
geplaatst door: JoghoJogho
Ben met Joram eens dat A4 meestal voldoet. Groter is m.i. alleen handig als je veel illustreert. Ik zit op 30" met een Wacom A4+ en ik zou hem niet groter willen. Werk met name met ID en PS.
MacBook Pro 15" 2,2 / 4 Gb / 750 Gb - MacPro 2,66 / 5 Gb / 250 Gb - Mac Mini Core Solo 1,5 / 2Gb / 250 Gb - MacBook Pro 13" 2,26 / 2 Gb / 160 Gb / MacBook Pro 13" 2,3 I5 / 4 Gb / 320 Gb / SL - iPhone 4 16 Gb
Wacom tablet L of M bij RSI en hoe met op site kopen BTW?
25 november 2010 - 17:25    reactie #3
geplaatst door: daveh
Ik werkte eerst op een A5 Intuos, prima. Nu op een A6 Intuos, werkt eigenlijk ook perfect, is een stuk kleiner op je buro. Als je niet veel tekent dan is A5 of A6 prima, dan hoef je niet van die hele grote bewegingen te maken! Mijn scherm is 20 inch ACD. Wat ook prettig is dat je geen muisgeklik hoort, relaxed. Zo'n kleintje neem je ook makkelijk overal mee naar toe.

(Bewerkt door daveh om 17:28, 25-11-2010)

Wacom tablet L of M bij RSI en hoe met op site kopen BTW?
25 november 2010 - 18:34    reactie #4
geplaatst door: VwVanFan

Citaat
Dennisboard om 17:04, 25-11-2010
dag allen ,

Daarnaast de vraag als ik het via Wacom site koop kan ik het BTW vrij kopen? Snap alleen niet hoe het dan zit voor mijn bedrijf. Hoef ik geen btw aangifte te doen voor dat product om terug te vorderen of iets? Is op de site niet duidelijk vermeld of de prijs op factuur namelijk wel met BTW is. Iemand ervaring?

Tnx dennisboard

Ik begrijp niet helemaal wat je nu zegt.
Als je btw plichtig bent,heb je een btw nr,en weet je hoe het werkt,althans,dat wordt verwacht
door de belasting-inners.
In bepaalde gevallen of beroepen hoef je geen btw af te staan,maar kun je het ook niet verrekenen.
Er zijn bedrijven die de btw verleggen,maar dan heb je het over aannemers en zo,niet over detailisten,waar je pc onderdelen koopt.
Wat je kunt proberen is om het in Belgie te bestellen,die willen/mogen btw vrij leveren aan NL.
Dit werkt echter alleen als je een btw nr hebt,en een gevestigd bedrijf.

Bel anders met de belasting telefoon.

:reading: