geplaatst door: Maceteer
Hey Freaks,

Wij zijn redelijk bedreven in het werken met PDF op onze prepress afdeling. Sinds kort werken we met PitStop Professional. Tot nu toe hebben we ons prima kunnen redden maar het is nu tijd om onze kennis te vergroten.
We zoeken dus naar een goede opleider die ons meer kan leren over PDF in een echt grafische omgeving. Geen introductiecursus maar meer iets voor gevorderden zeg maar. Tevens willen we graag leren hoe het maximale uit PitStop te halen.

Heeft iemand hier ervaring met dit soort training? Bij wie moeten we zijn? Of juist niet?!

Alvast bedankt voor het meedenken.

:shakehands:

MACeteer
- Mac Studio M2 Ultra, 64GB
- iPhone 14 PRO
Wie heeft ervaring met PDF en Pitstop training
19 maart 2012 - 17:42    reactie #1
geplaatst door: Aad Metz
Ik geef trainingen InStant PDF, maar vooral de basis.
Misschien is Peter Maas iets voor jullie?
Wie heeft ervaring met PDF en Pitstop training
19 maart 2012 - 20:38    reactie #2
geplaatst door: ollie
Zelf heb ik een basiscursus gehad van Peter Maas (via Opatel), zeker een aanrader. Een uiterst flexibele man die ook inspringt op de "problemen" die je zelf ondervonden hebt. Dus niet alleen de lesstof uit het boekje maar ook uit de praktijk. :thumbs-up:
Wie heeft ervaring met PDF en Pitstop training
19 maart 2012 - 22:28    reactie #3
geplaatst door: PeterMaasPuntBiz
Misschien kan ik je wel helpen. Het is me nu niet duidelijk wat je bedoelt met een 'echt grafische omgeving'. Dat kan voor iedereen weer anders zijn. Ik heb in het verleden wel vaker instructies gegeven in het gebruik van Pitstop Professional en Pitstop Server. Tegenwoordig worden ook workflowproducten als Enfocus Switch gecombineerd met Pitstop Server.
En niemand haalt het absolute maximum uit Pitstop, want voor elk bedrijf blijkt de werksituatie weer anders. Soms kan Acrobat Professional iets oplossen dat Pitstop niet kan halen. Maar ik wil je wel graag helpen met het optimaliseren van je workflow of gladstrijken van problemen als je die kunt formuleren. Wat voor problemen kom je tegen, en wat is de workflow in jullie werksituatie?

vriendelijke groet
Peter Maas (ook die van Opatel, ja  :smile:  )

Prepress Begeleiding
Wie heeft ervaring met PDF en Pitstop training
10 april 2012 - 16:00    reactie #4
geplaatst door: Maceteer
Bedankt voor de reacties allen. Onze leverancier OCE hoorde over mijn oproep en heeft een productspecialist ter beschikking gesteld.

Een "warme douche" voor OCE dus!  :thumbs-up:

MACeteer
- Mac Studio M2 Ultra, 64GB
- iPhone 14 PRO