Enige tijd geleden heb ik beslist om over te schakelen naar InDesign 2.0.2 (vermits dit op lange termijn de beste keuze zal zijn).
Perfecte integratie van PDF-workflow, sublieme typografische mogelijkheden, naadloze integratie met Photoshop en Illustrator, transparantie, schitterende tabellenopmaak zijn één van de vele voordelen. (versie 3.0 kan alleen maar beter worden).
Het is dus mijn de bedoeling om XPress 4.11 te laten "uitdoven" en oude files te converteren naar InDesign (zodat er niet van nul moet worden heropgemaakt).
Alle nieuwe opdrachten zouden dan in InDesign worden opgemaakt.
Voorlopig ga ik NIET overschakelen naar XPress 6.0 (wegens slechte PDF-integratie, verouderde "motor", verouderde technologie, niet inventief, slechte tabellenopmaak, slechte support, buggy, saven naar versie 4 is niet mogelijk, etc.)
Voor het uitflitsen ga ik een "Certified PDF" aanmaken (i.p.v. alle beelden en fonts afzonderlijk mee te geven).
Er zijn veel meer switchers naar InDesign dan je zou denken!
(Bewerkt door ampersand om 1:01, 15-08-2003)