iMac HD vervangen
13 september 2012 - 15:56   
geplaatst door: MST220
Hallo,

Ik heb een nieuwe HD (SATA - 2 TB) geplaatst maar nu pakt hij mijn bluetooth toetsenbord niet. Dus ik kan geen toetsencombinatie gebruiken om het geheel opnieuw op te starten. Als ik het toetsenbord wil gebruiken blijft het groene lampje namelijk knipperen.
Met een 'windows' toetsenbord functioneren de knoppen namelijk niet om het besturingssysteem er opnieuw op te zetten.

Heeft iemand dè tip?

iMac HD vervangen
13 september 2012 - 16:11    reactie #1
geplaatst door: paulusch
Ehhh, hoeveel posts ga je hiervoor openen?

Zijn trouwens weer álle draadjes vastgemaakt bij het plaatsen van de nieuwe HD?

iMac HD vervangen
13 september 2012 - 16:18    reactie #2
geplaatst door: MST220
Het andere gedeelte van dit forum wordt nauwelijks bezocht blijkt... Vandaar dat ik de hardware-sectie probeer. En ik repareer veel iMacs, dus kom ook veel 'problemen' tegen.... Dus ik ben zeer actief :D

Hoezo draadjes van de HD? Logisch, anders zie je het logootje met vraagteken niet (ontbreken OSX).
En naast de stroom, data aansluiting en het omzetten, kortsluiten van de HD temp sensor zijn er niet
veel andere opties over ;-)

Het is een toetsenbord probleem...
De bluetooth in het toetsenbord vind de Apple iMac niet of andersom. Dat is waar ik een oplossing voor zoek. Er moet nu namelijk een nieuw OSX op, maar daarvoor moet je opstarten met de C knop ingedrukt. Aangezien ik nu geen toetsenbord heb, en een windows toetsenbord heb geprobeerd (dat niet werkt) ben ik op zoek naar een oplossing.

(Bewerkt door MST220 om 16:20, 13-09-2012)

(Bewerkt door MST220 om 16:21, 13-09-2012)

iMac HD vervangen
14 september 2012 - 02:07    reactie #3
geplaatst door: EdPaat
Misschien kan je van iemand een Apple-toetsenbord lenen. Of op marktplaats of tweedehandsmac een Apple-toetsenbord kopen.
iMac 2013 21,5" 2,9 GHz 16GB, Samsung 850 pro 1TB.
iMac HD vervangen
14 september 2012 - 08:11    reactie #4
geplaatst door: penseel
Gebruik nu zolang een toetsenbord met draad.
Het blijft een gedoe met die computers!
iMac HD vervangen
14 september 2012 - 08:57    reactie #5
geplaatst door: Flix

Citaat
MST220 om 16:18, 13-09-2012
Het andere gedeelte van dit forum wordt nauwelijks bezocht blijkt... Vandaar dat ik de hardware-sectie probeer. En ik repareer veel iMacs, dus kom ook veel 'problemen' tegen.... Dus ik ben zeer actief :D

Dat draadje blijft een tijdje op de voorpagina staan (een dag of twee, zo te zien), dus er zullen genoeg mensen zijn die het draadje hebben gelezen. Geen enkele reden om te gaan spamen.

En als je zo'n actieve reparateur bent, zou ik zeker een bedraad toetsenbord en muis voor het grijpen hebben liggen...