Ik heb het idee dat het hele netwerk verstoord wordt zodra hij een backup gaat maken van imac of macbook. Zou handiger zijn als hij alleen snachts backup zou maken maar volgens mij kan je dat niet instellen?
Time Machine instellen kan wel, daar schijnt een app voor te zijn waarvan ik de naam niet weet.
"Best NAS drives for Mac 2020 (Macworld)A NAS drive that provides shared storage for everyone on your network is ideal for homes that own multiple Macs and mobile devices. Here are the 6 best NAS drives for Mac owners"https://www.macworld.co.uk/feature/best-nas-drives-mac-3674321/
Mijn Time Machine werkt perfect en ik backup op een Lacie 2d professional.
Wil je een time machine maar dan op afstand dan is Backblaze zeker het overwegen waard. Ook geen omkijken naar.
Ik heb geen ervaring met ene DS220j, wel met een 211j. Mijn ervaring: vermijd de j-versies, deze zijn stukken langzamer dan de reguliere versies. Dat is echt merkbaar.
Ik heb altijd vernomen dat als je een nas van Synology kiest je best voor de + serie gaat.
Volgens mij kun je niet met TM backuppen naar een cloud. Maar wel een TM-backup syncen/uploaden naar een cloud.
ik bedoel dat backblaze ook in de achtergrond werkt en eigenlijk continu backups maakt zonder dat je iets moet ondernemen.
Of andere oplossing om via wifi backups te maken met een macbook?