Omdat zij al eerder een kaart had ingeladen, en deze dus in cache staat?! Zou me er niet druk om maken, als ik jou was.
CityMaps2Go heeft meer kaarten wereldwijd beschikbaar. Deze app wordt door mij (en vele collega's) overal op de wereld gebruikt om in betreffende stad de weg te vinden. En om bv te kijken of een genomen taxi wel goed rijdt. En om tips als goede restaurantjes, te 'pinnen'.
Galileo heb ik recenter in gebruik: minder kaarten keuze, maar deze laden wel sneller in; makkelijker om bv heel Frankrijk erop te zetten, en de kaarten nemen minder ruimte in, terwijl ze even rijk aan detail zijn. Verder geeft ie snelheid en hoogte, dus voor fietsen (door de bergen) wel heel makkelijk.
Ik ben zelf nog aan het uitzoeken welke ik standaard wil gebruiken, of gewoon door elkaar.
Kies zelf maar; volgens mij hebben beiden een gratis 'bekijk' versie. En zo duur zijn ze ook niet.
TomTom doet het zeker wel zonder internet (mits je de kaart, bv West-Europa hebt gekocht en gedownload), maar je hebt er weinig aan lopen of fietsend.