Terughalen Apps
5 oktober 2016 - 21:31   
geplaatst door: Ehrbacher
Een vriendin van ons (iPhone 5 met iOS 10) heeft Facetime niet op haar machine staan (ook niet te vinden onder Aankopen in de Appstore) en ook heeft ze geen Siri staan in het rijtje onder instellingen/Algemeen.

Hoe kan dat nou en vooral hoe zijn ze terug te halen ?

Terughalen Apps
5 oktober 2016 - 23:53    reactie #1
geplaatst door: Sypie
Om ervoor te zorgen dat je een verwijderde standaard-app weer opnieuw kunt installeren, zijn alle apps die je handmatig kunt wissen voortaan in de App Store als afzonderlijke download te vinden. Als je de Mail-app wist, hoef je dus alleen in de App Store naar ‘Mail’ te zoeken om de app opnieuw op je toestel te zetten.

Kortom: in de App Store zoeken naar de betreffende app en je kunt 'm downloaden. Dat de apps niet onder aankopen staan is logisch, je hebt de apps niet gekocht.

Terughalen Apps
6 oktober 2016 - 00:08    reactie #2
geplaatst door: HEXDIY
Interessant: standaard apps staan niet onder je aankopen terwijl major system upgrades (OSX, Mac OS, iOs) daar wél blijven staan.

Dat is nou eens een consistente logica...

If it ain't broke, don't fix it! Recycle the planet, we're gonna need it! Think different, think twice, Apple!
M1 is a success! Please do not forget Mac OS.
Terughalen Apps
6 oktober 2016 - 07:25    reactie #3
geplaatst door: Pipeline
Staat Siri wel aan in beperkingen?
Instellingen
Algemeen
Beperkingen
Terughalen Apps
6 oktober 2016 - 07:40    reactie #4
geplaatst door: Sypie
Waarom zou je Siri aanzetten in je beperkingen wanneer je standaard Apps weer wilt installeren?

En nee, de iOS versies staan ook niet in je App Store account als downloads. iOS is niet terug te draaien met één druk op de knop, net zo min als dat je oudere versies van iOS kunt blijven downloaden.

MacOS blijft wél in de App store staan, maar dan op de Mac App Store, wat niet het zelfde is als de App store voor iOS. Als Apple ook na het installeren van een nieuw OS ook nog eens alle meegeleverde programma's apart neer zou moeten zetten die in OSX zitten dan worden ze niet vrolijk.

Dus dat er een inconsistentie is ben ik niet met je eens, de indeling van de Mac App store en de iOS App Store zijn niet 1-op-1 te vergelijken.

Terughalen Apps
6 oktober 2016 - 12:30    reactie #5
geplaatst door: urban
Wellicht heeft ze bij Instellingen>Algemeen>Beperkingen/Restrictions FaceTime 'uitgevinkt'. De app verdwijnt dan. Nu dus weer aanvinken.
Terughalen Apps
6 oktober 2016 - 22:58    reactie #6
geplaatst door: Ehrbacher
Kreeg net bericht van die vriendin dat ze e.e.a. weer op orde heeft. Ik citeer haar mededeling : "Ik heb eerst mijn iPad weer op orde gemaakt/gekregen. Daar stond Siri nog wel aangegeven maar uitgeschakeld. Dus aangezet. Moest de tablet uitdoen en weer aanzetten. Daarna Siri uit- en weer aanzetten. Toen Facetime opnieuw aangemeld en daarna hetzelfde procedé. Zo verder op mijn iPhone.Misschien dat het daarna uiteindelijk lukte door connectie met de iPad ?"

Het is mij niet helemaal duidelijk wat ze nu exact gedaan heeft, maar het is 'eind goed al goed'

Dan overigens voor jullie tips.

Terughalen Apps
7 oktober 2016 - 08:37    reactie #7
geplaatst door: bobbeek
Ik kan er zo snel niet ergens iets over vinden, maar heeft/had de iPhone 5 wel Siri? Of was Siri iets op de "S" modellen?

(Bewerkt door bobbeek om 8:38, 7-10-2016)

(Bewerkt door bobbeek om 8:42, 7-10-2016)

Terughalen Apps
7 oktober 2016 - 09:34    reactie #8
geplaatst door: Flix
Bijna goed!
Siri was er voor het eerst op de iPhone 4S:

This iPhone was named "4S" where "S" stood for Siri (Apple CEO Tim Cook confirmed that during the Q&A session at the D10 conference in May 2012, an iPhone 4S-exclusive intelligent personal assistant that was later included in future generations of mobile Apple products
Bron: https://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_4S