ik lees zojuist op de site van ANWB Motor het volgende interessante artikel, en let wel, het is gratis:
Head-up display app
In Rusland is een gratis 'head-up display' app gemaakt, alleen voor iPhone, Androïd volgt, onder de name Hudway. De app verandert je smartphone, die op het dashboard ligt, in een soort beamer die de GPS info op je voorruit presenteert.
Hudway ontleent de navigatie-gegevens aan Google Maps. Naast de route toont Hudway ook je snelheid en de afstand die je nog moet afleggen tot aan de volgende bocht. Voordeel is ook dat je de route ook op voorhand kunt instellen en downloaden zodat je tijdens het rijden geen internetconnectie nodig hebt.
De huidige navigatiesystemen zijn onveilig. Dankzij onze applicatie kunnen automobilisten zich veel beter focussen op de weg. Het is ons doel om met Hudway het aantal verkeersongevallen te doe dalen, zeggen de Russische ontwikkelaars. En dat allemaal gratis, want Hudway is kosteloos te downloaden en het werkt op elke voorruit.
Er zijn natuurlijk altijd mensen die hun bedenklingen hebben. Die merken op dat je de app alleen in het donker kunt gebruiken of onder slechte lichtomstandigheden. Er bestaat volgens hen geen smartphone die zo'n krachtige liochtbundel heeft datr daarmee het daglicht wordt overstraalt. De ontwikkelaars ontkennen dat.
Ervaringen delen
Uit bovenstaande lees je dat de app vooral voor automobilisten is bedoeld. Maar volgens ons moet de app ook werken op motoren met grote windschermen, motoren als Goldwings, RT's en Electra Glides. Wie download de app en wil z'n ervaringen hieronder delen? Zoek in de apstore op Hudway of klik op deze link:
https://itunes.apple.com/en/app/id673146260