Ik las op internet berichten over het updaten van een simlockvrije Iphone. De simlock zou na de update weer actief zijn.
Is dit bij de Iphone 3GS ook nog steeds zo?
Grote vraag is heb je er een jailbreak opzitten zo ja zou ik nog niet updaten maar wachten op een verse jailbreak.
Mocht je updaten en toch niets meer kunnen kun je altijd nog phonshop aan de jas trekken
(Bewerkt door mikus om 22:02, 7-02-2010)
mikus om 22:02, 7-02-2010Als het goed is wel maar daar durf ik niet 100% zeker in te zijn.Neem alleen aan dat als je via phoneshop een T-mobile iPhone koopt je ook een simlock erop hebt.(Bewerkt door mikus om 22:02, 7-02-2010)
Het is de bedoeling dat ik mijn HI abbo verleng en dan een Iphone erbij neem. Dus zou wel handig zijn als ik dan de Iphone ook kan updaten
Maar bedankt voor je reactie
(Bewerkt door Firerobin om 22:13, 7-02-2010)
Firerobin om 21:49, 7-02-2010Ooh oke, de Iphones van phoneshop.nl zijn die origineel simlock vrij?
Ik zou dat gewoon even vragen, en liefst zwart op wit.
In de regel kan je trouwens zien of een iPhone een jailbreak heeft gehad doordat er een programma (of meerdere) op staat waarmee je weer programma's kunt installeren (dat zijn Cydia, Icy en/of Rock). Als dat niet zo is en je kunt er wel gewoon je simkaart in doen dan heb je waarschijnlijk een simlockvrije.
Maar omdat deze check niet 100% zeker is (je kunt ook jailbreaken zonder die programma's er op te zetten), is zwart op wit het beste.[/news]
Heb even bij phoneshop zitten kijken maar het staat er gewoon bij.Ieder andere Provider dan T-mobile is een simlockvrije iPhone
Ik zou dan inderdaad gewoon even contact zoeken met Phoneshop ( of een willekeurige andere verkoper) en vragen dan heb je een snel en neem aan duidelijk antwoord.
Ps. meende ergens gelezen te hebben dat Phoneshop zijn iPhone's uit Belgie haalt die zijn dus standaard al simlockvrij. Weet alleen even niet meer waar ik dit heb gelezen
Jullie bedankt voor de reacties