Ik heb net een iTV aangeschaft en krijg de melding dat er iets mis is met mijn HDMI kabel, of hij is niet geschikt voor HDCP.
Wat ik nu wil zeggen is, ik begrijp het niet en hoe los ik het op ?
(Bewerkt door Tracky om 7:56, 8-10-2012)
Ik heb een highspeed Ethernet compatible HDMI-kabel. Wat als heel wat klinkt, maar van de Action komt.
als ik nu een HD trailer wil afspelen krijg ik de foutmelding dat er iets mis zou zijn met de kabel of dat hij niet geschikt is voor HDCP.
Mijn Samsung TV is HD en ik gebruik ook een Samsung Blue Ray speler zonder problemen.
(Bewerkt door Steve Hofkens om 8:46, 8-10-2012)
hoe hd is je tv? hd ready of full hd?
ZOWIESO bij aansluiten van hdmi kabels.....ALTIJD alle stroom eraf. dus voor de sufferds niet standby maar helemaal uit! stekker eruit!
hdmi hardware(in tv,atv,bluray,receiver enz) is zeer gevoelig voor rare stroompjes.data rate in hdmi kabel is vele malen hoger dat utp.
de kabel kostte 2,39 , erg zuinig voor een belg.....
De tv is HD ready.
ik het uitproberen met nog een andere kabel en alle stroom er af, daarvoor moet één ezn ander verzet worden, ik laat nog wel horen.
(Bewerkt door Tracky om 10:52, 8-10-2012)
lees anders even je gebruiksaanwijzing van je tv of hier wat over staat.
waarom werkt het wel met je samsung speler? nou samsung houd zich niet zo aan protocollen en knijpen wel eens een oogje dicht.