JBL Stage II voor Ipod Classic 160Gb
25 maart 2008 - 16:50   
geplaatst door: Ona14
Hoi, ik ben nieuw hier en ik heb meteen een vraag. Ik heb van een kennis een dockingstation JBL Stage II gekregen vanuit Amerika. Hier zit echter een Amerikaanse adapter bij (dus met een Amerikaanse stekker). Kan je die adapters hier ook los kopen in een Apple store? Als ik er nu een adapter op aansluit met een te laag voltage (moet 18V zijn) dan laadt mijn Ipod Classic niet op en de luidsprekers klinken ook voor geen meter. Wie o wie helpt mij  :worship:
JBL Stage II voor Ipod Classic 160Gb
25 maart 2008 - 17:17    reactie #1
geplaatst door: het ModeratorTeam
van het ModeratorTeam
Onderwerp verplaatst.
met vriendelijke groet, het ModeratorTeam
JBL Stage II voor Ipod Classic 160Gb
25 maart 2008 - 17:20    reactie #2
geplaatst door: ilove
Er bestaan van die universele apapter die je van verschillende stekkertjes kan voorzien, misschien zit daar een passend stekkertje in ;)
Trotse eigenaar van een iMac 17" Intel Core 2 Duo en een iPod touch 2gn
JBL Stage II voor Ipod Classic 160Gb
25 maart 2008 - 17:21    reactie #3
geplaatst door: mvdg
Hoi Ona14, welkom op ons forum!

Ik denk dat Apple zelf geen adapters verkoopt van spullen van andere fabrikanten.
Ik denk dat je twee opties hebt: je kunt een algemeen standaard adapter kopen die de benodigde spanning wél kan leveren. Die hebben ze bij de betere elektronicawinkels wel, al moet je voor een van 18V misschien wel wat meer zoeken want vaak gaan ze tot 12V.

De andere optie zou zijn om JBL Nederland te benaderen. Als er ergens losse adapters te koop zijn horen zij dat toch te weten. Misschien niet zeggen dat je hem gekregen hebt maar dat je de adapter kwijt bent? Wie weet zijn ze héél vriendelijk en geven je een nieuwe. Of anders moeten ze toch een adres van een dealer hebben!

Succes! En ik hoop dat je veel plezier en nut aan het forum hebt.

Mitch Design : websites en interactieve toepassingen : http://www.mitchdesign.nl
JBL Stage II voor Ipod Classic 160Gb
25 maart 2008 - 17:49    reactie #4
geplaatst door: janjaap
Welke netspanning staat er op de Amerikaanse adapter vermeld?

Misschien is het een universeel exemplaar, en is een verloopstekker genoeg.

JJ

"All empty souls tend toward extreme opinions."
27" iMac | EyeTV200 | 4 of 5 TB aan externe opslag: 1 backup is geen backup
iPhone 3G 16 GB Black | 80 GB iPod Black
JBL Stage II voor Ipod Classic 160Gb
25 maart 2008 - 18:28    reactie #5
geplaatst door: Ona14
Zo, dit is een prima forum zeg, lekker actief. Bedankt voor jullie reacties. Even antwoord geven op Jan Jaap zijn vraag; Het betreft een JBL on stage adapter, Class 2 Power supply, Model No: TEAD-48-1.80800U. Input: 120VAC 60Hz 22W. Output: 18VDC 0.8A. Bedankt alvast weer.  :shakehands:
JBL Stage II voor Ipod Classic 160Gb
25 maart 2008 - 19:56    reactie #6
geplaatst door: janjaap
>>Input: 120VAC 60Hz 22W. Output: 18VDC 0.8A

Jammer, dan gaat mijn simpele oplossing de mist in…

Resteert contact opnemen met JBL of een universele voeding kopen,
b.v. deze van Conrad.

JJ

"All empty souls tend toward extreme opinions."
27" iMac | EyeTV200 | 4 of 5 TB aan externe opslag: 1 backup is geen backup
iPhone 3G 16 GB Black | 80 GB iPod Black