speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 09:45   
geplaatst door: Jef Op den Camp
speakers N95 zijn veel beter
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 09:48    reactie #1
geplaatst door: Ijasper
En wat wil je hier mee bereiken?
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 09:48    reactie #2
geplaatst door: Flix
Ohw bedankt voor het bericht; en nu?
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 09:50    reactie #3
geplaatst door: Kikkeikke
Nou, mooi. Dan weten we dat ook weer. Het planten van deze stelling, levert bij mij toch wat vragen op vooraleer het volgens mij tot een nuttig draadje kan uitgroeien. Ten eerste: waarvoor zijn de speakers van de N95 beter? Om handsfree te bellen, muziek te luisteren, navigatiestem te horen? Wordt mij niet duidelijk. En op basis waarvan wordt deze stelling geponeerd? Op basis van persoonlijke vergelijking, op basis van een test in een (online) magazine, op basis van metingen?
Met andere woorden: ik wil de stelling zelf niet in twijfel trekken (wellicht zijn N95 speakers beter dan die van de iPhone. Maar heel eerlijk gezegd vind ik de KEF speakers die aan mijn stereo hangen nog veel beter klinken). Maar ik zie het nut niet helemaal in. Dat wilde ik even kwijt.

(Bewerkt door Kikkeikke om 9:51, 25-06-2009)

--- jazeker ---
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 09:53    reactie #4
geplaatst door: Robert
[news]Jef heeft volgens mij sinds kort een N95 en is die nu aan het vergelijken met de iPhone. Daardoor verblijdt hij ons met zeer korte berichtjes, en omdat dat eerder ook al zo was verwacht ik er nog wel een paar.

@ Jeff: het is iPhone en niet Iphone...  :cool: [/news]

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 09:58    reactie #5
geplaatst door: Jef Op den Camp
de speakers van een N95(2,stereo) zijn 100 x beter en de iphone heeft wel tig applicaties maar 90 % bestaat uit een bierglas of een paniekknop
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 09:58    reactie #6
geplaatst door: Ijasper
Sorry hoor maar ik vind dit een beetje kansloos.

mvg,
Ijasper

speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:06    reactie #7
geplaatst door: Jef Op den Camp
robert ik heb helemaal geen N95 en ik schrijf iphone zoals ik zelf wil.Ik heb het onderwerp eens aangezwengeld omdat ofschoon ik heel blij ben met mijn mac apparatuur er niet zo moet worden opgeschept.
Ik heb de iphone gratis gekregen bij een abonnement.
De 3 gs had apple veel beter kunnen produceren met up to date hardware en software maar zij doen dat extra stukje voor stukje en dat kost ons onnodig veel geld.Dus ik wacht voor ik de iphone vervang op de opvolger van de 3s
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:10    reactie #8
geplaatst door: Jef Op den Camp
de speakers van een N95(2,stereo) zijn 100 x beter en de iphone heeft wel tig applicaties maar 90 % bestaat uit een bierglas of een paniekknop
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:11    reactie #9
geplaatst door: Flix
Inderdaad, helemaal kansloos dit!

(En sorry jEf opDen kamP, ik zal niet meer opscheppen over de iphOnn...)

speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:19    reactie #10
geplaatst door: mikus
Begint nu wel een beetje triest te worden.

Maar goed ik heb zowel een N95 hier thuis liggen als een iPhone en kan je met 100% zekerheid zeggen dat de iPhone voor mij de betere is.

N95 is gewoonweg goedkope troep, foto's zijn helemaal niet zo geweldig, internetten is bagger en de manier van werken met de GSM is al helemaal niet om over naar huis te schrijven.

Kortom voor MIJ iPhone schopt kont (means kicks ass in english)  :cool:

*iMac 2,4Ghz 24 inch, PowerMac G5 2,5 Ghz dual op 94 cm Philips Ambilight, 2 X iPhone 3GS, iPad Wifi 16 gb Plus een hele hoop aan knutsel Macs.*
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:26    reactie #11
geplaatst door: maccertjes
Allemaal mooi natuurlijk maar de opmerking is al geplaatst volkomen onbelangrijk.
Ik heb nu tijdelijk een LG KU990 5 mp camera mooi geluid en mooie foto's prachtige video  enz enz. Lekker goedkoop (gekocht voor 60 euro simmlock vrij) nadat ik mijn iPhone 3G verkocht had voor 375. Met andere woorden een veel betere deal dan de dure iPhone.
Nu de praktijk: Ik mis mijn Iphone elke dag omdat de LG geen fijn apparaat is. Het touchscherm is niet zo goed (vaak de pen er bij in gebruik) enz enz. SMS's is lastiger en ga zo maar door. Gelukkig maar voor even want ik weet nu al dat ik ergens over een maand als de gekte rond de 3GS voorbij is ik deze gewoon ga bestellen en ophalen. Op elk onderdeel van de iPhone zijn betere apparaten te bedenken maar als geheel is er helaas nu nog geen vervanger. (ik bedoel dan ook echt alles meegenomen zoals abo van TMobile enz enz)
Maar nogmaals bedankt voor de info over de speaker en over de camera en over de nog vele andere zaken die je kunt aanstippen. Helaas doe ik er niets mee en zal ik blij zijn als ik weer een iPhone heb  :biggrin:
PS ik heb nu een LG maar heb ook een N95 gehad voor de IPhone
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:26    reactie #12
geplaatst door: Fix
Af en toe komen er van die geweldige draadjes voorbij waar de gevestigde orde even geen raad mee weet. Geweldig!  :happy:  :happy:
Dhr Op den Kamp, bedankt! Mijn dag kan niet meer stuk!
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:28    reactie #13
geplaatst door: Robert
[news]
Citaat
Jef Op den Camp om 10:10, 25-06-2009
de iphone heeft wel tig applicaties maar 90 % bestaat uit een bierglas of een paniekknop

Zelfs als maar 10% van de meer dan 50.000 programma's alleen maar serieus bruikbaar zou zijn dan verslaat Apple de concurrentie dus nog steeds.

Maar een discussie die gestart en gevoerd wordt door alleen maar te chargeren, leidt zelden tot een zinnig resultaat...[/news]

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:31    reactie #14
geplaatst door: JPZ

Citaat
Jef Op den Camp om 10:10, 25-06-2009
 de iphone heeft wel tig applicaties maar 90 % bestaat uit een bierglas of een paniekknop


Maar die zet je er wel zelf op, dus dat zegt meer over de gebruiker dan over de iPhone, toch?

300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!
speakers iphone zwak
25 juni 2009 - 10:57    reactie #15
geplaatst door: het ModeratorTeam
Aangezien de Topic-Starten nauwelijks argumenten aandraagt lijkt dit ons te veel op trol-gedrag. Omdat dit soort discussies niets aan het forum bijdragen bij deze een slotje.
met vriendelijke groet, het ModeratorTeam