zolang het die silhouet mm niet word. niet mijn smaak. ik wil (zoals ik al vaker heb gezegd) geen zwarte mat op m'n bureau. op zich is het ontwerp wel aardig, en als m'n bureau wit was geweest (of iets in die richting) had ik hem wel leuk gevonden, maar dat is m'n bureau niet.
jetskyer om 11:13, 31-03-2008ik doe mee.zolang het die silhouet mm niet word. niet mijn smaak. ik wil (zoals ik al vaker heb gezegd) geen zwarte mat op m'n bureau. op zich is het ontwerp wel aardig, en als m'n bureau wit was geweest (of iets in die richting) had ik hem wel leuk gevonden, maar dat is m'n bureau niet.
Hier het zelfde verhaal het is ook mijn smaak niet.Persoonlijk vindt ik de muismat ontwerpwedstrijdt een beetje tegenvallen.Er zijn wel leuke ontwerpen bij maar deze krijgen bijna geen stemmen. (jammer)
Zonnekoning om 21:32, 30-03-2008Ik denk dat ik niet ga stemmen, omdat mijn favoriet (de Borg- en de Borg-cube van Remko) er niet bij staat. (Zie dit draadje).
Sorry Zonnekoning maar ik ben vergeten mijn ontwerp te mailen.Ik heb wel mijn ontwerp in het draaidje gezet.Sorry ik heb het niet in-de-gaten gehad en ben in het weekend druk met andre dingen geweest.
jetskyer om 18:06, 31-03-2008trouwens remko, hoe heb je dat in vredesnaam gemaakt?
Daar ben ik ook errug benieuwd naar
Ik heb zelfs nog gekeken of we Remko's ontwerp niet op e.e.a. manier alsnog mee konden laten doen, maar te laat bij een wedstrijd is natuurlijk te laat. Maar ik heb het gevoel dat we na de sluitingsdatum nog wel een paar muismat-besteldraadjes zullen tegen komen... [/news]
nee, is een goed idee eigenlijk. sponsort lessismore de 2e/3e prijs dan?
Denk dat je hier vandaag nog wel over gemailt wordt, tevens zal er snel een persbericht volgen.
En .... hier heb ik het weddingschap gewonnen.
MacbookTo om 20:37, 14-04-2008Van harte gefeliciteerd, maar persoonlijk houd ik het bij de muismat van Pevi. Ik geniet er nog elke dag van en ik vind hem zo moooooi!
Hier sluit ik mij volkomen bij aan!
Fix om 14:22, 9-04-2008jaja.. een beetje je eigen ontwerpje pluggen, hè. nee, is een goed idee eigenlijk. sponsort lessismore de 2e/3e prijs dan?
Je had me door hè!
Gefeliciteerd Fix met je ontwerp!! Echt mijn stijl ook, Less is More