Llink
21 maart 2009 - 19:18   
geplaatst door: janjaap
Ik weet het: heel off-topic.

Maar ik zag zojuist bij EenVandaag dat Geenstijl minder leden nodig heeft dan Llink voor een zendmachtiging.

Het zal toch niet zo zijn dat Wakker Nederland en Geenstijl wel zendtijd krijgen en Llink niet?

Ik ben direct lid geworden van Llink…

JJ

"All empty souls tend toward extreme opinions."
27" iMac | EyeTV200 | 4 of 5 TB aan externe opslag: 1 backup is geen backup
iPhone 3G 16 GB Black | 80 GB iPod Black
Llink
22 maart 2009 - 07:45    reactie #1
geplaatst door: Paulus Morssink
Kun je me over de streep helpen, JJ?
Ik weet, het is niet veel geld maar ik wil toch graag alleen iets steunen als het meerwaarde heeft, er is al zoveel herrie in de wereld.
Een paar weken terug stond er in Trouw een nogal negatief artikel over Llink, het zou zijn beloften niet waarmaken en niet zo'n groen gehalte hebben.
Tuurlijk, alles beter dan GeenStijl, maar dat onnozele en laagbijdegrondse gedoe voorkom je er toch niet mee.

So give me a good reason, something worth believing in...

Llink
22 maart 2009 - 08:13    reactie #2
geplaatst door: janjaap
Goedemorgen Paulus,

de meest groene omroep maakt geen programma's, zend niets uit en stuurt ook geen programmamakers op pad.
Dat is namelijk de meest energie- en milieuvriendelijke omroep. Helaas bereik je dan ook niemand…

Nu weer serieus:

Ik heb het artikel niet gelezen. Ik ben ook geen trouw kijker (of Trouw-lezer), maar ik vind wel dat er
aandacht voor milieu- en energie-aangelegenheden op de Nederlandse buis mag zijn. Ik denk dat nog steeds
te weinig mensen beseffen dat onze fossiele brandstoffen eindig zijn en dat het eind ook steeds sneller in
zicht komt. En zonder het artikel van Trouw gelezen te hebben, toen Al Gore zijn film uitgebracht had,
verschenen er direct berichten over zijn torenhoge energierekening in de media.
Dat doet echter niets af aan de gepresenteerde data en feiten in de film.
Het einde der tijden zal ik waarschijnlijk niet meemaken, kinderen heb noch krijg ik.
Maar onze aardkloot draag ik een warm hart toe. Ik gun het ook dat de mensheid er nog lang van mag genieten,
maar wanneer diezelfde mensheid op de huidige voet doorgaat, vrees ik het ergste.
Let wel, de aarde overleeft het voorlopig wel…

Ik kijk altijd naar BBC en als je ziet hoeveel aandacht daar aan natuur en milieu op prime-time gegeven wordt.

Maar alleen om Geenstijl van de buis te weren zou ik al lid geworden zijn.
Als dat gebeurt, Geenstijl op de publieke zender, ga ik mijn emigratie-plannen afstoffen…

Je ziet het, ik ben niet zo'n beste vertegenwoordiger, Jehova-getuige of standwerker… :blush:

JJ

"All empty souls tend toward extreme opinions."
27" iMac | EyeTV200 | 4 of 5 TB aan externe opslag: 1 backup is geen backup
iPhone 3G 16 GB Black | 80 GB iPod Black
Llink
23 maart 2009 - 13:49    reactie #3
geplaatst door: mvdg
@Paulus: Ik ben ook lid van Llink omdat ik denk dat het in ieder geval geen kwaad kan als de gemiddelde burger zich een tikje meer bewust wordt van zijn invloed op onze toekomst. Daarnaast vind ik de programma's meestal behoorlijk interessant, maatschappijbewust maar dan op een jonge manier, stuk minder 'geitewollensok' dan sommige andere organisaties die op dat vlak actief zijn. Kortom ik denk dat dat best de prijs van twee grote koppen koffie waard is.

Wat betreft die negatieve berichtgeving: ja ik vind het ook nogal stom dat er blijkbaar een directeur zat die maar wat zat aan te klooien. Ik ga er dan maar vanuit dat die situatie nu onder controle is en baseer mijn oordeel op de programma's die ze uitzenden, dat kan ik in ieder geval zelf beoordelen.

Mitch Design : websites en interactieve toepassingen : http://www.mitchdesign.nl
Llink
23 maart 2009 - 22:25    reactie #4
geplaatst door: Paulus Morssink
O, maar jullie hoeven me niet te overtuigen van het belang van goed met de aarde omspringen, hoor.
Mijn vraag was alleen of Llink daar werkelijk iets aan toevoegde. Ik weet het gewoon niet, ik kijk maar heel weinig televisie maar wil evengoed graag iets bijdragen als het echt helpt.
Dus ik had gewoon wat tegenwicht nodig tegen dat artikel waarin stond dat Llink niet zoveel bijdroeg aan het gezond maken van moeder aarde.

Overigens ben ik een sterk voorstander van diversiteit, originaliteit en durf dus die eigenschappen zijn voor mij al voldoende motief om een initiatief te steunen. Zeker als het enig tegenwicht kan leveren tegen het stijlloze gebral van anderen.