Bedrijfsnaam
19 november 2009 - 12:22   
geplaatst door: michel004
Goedendag,

Ik ben hopeloos opzoek naar een bedrijfsnaam. Ik ben grafisch vormgever en webdesigner. Ik ga wordt ZZPer en ben op zoek naar een goede naam om mee naar buiten te gaan.

Alles wat ik bedenk bestaat al of is zo lang dat het echt niet bruikbaar is. Misschien kan iemand mij hier wat ideeën geven. Het gekke is altijd dat als ik het voor een ander moet doen ik er wel uitkom maar bij mezelf is het toch echt een stuk moeilijker. Helemaal om iets te vinden dat nog niet bestaat.

Ik hoop dat jullie wat ideeën hebben, anders zit ik nog wel even zonder. :music:

Groetjes,

Michel  

Loving Mac
Bedrijfsnaam
19 november 2009 - 15:06    reactie #1
geplaatst door: Plexyglazz
Heel herkenbaar probleem Michael, zo heb ik jaren geprobeerd
om een betere bedrijfsnaam te bedenken dan ik nu gebruik.

Een aantal tips die je zelf ook wel zal kennen:
- Hou het dicht bij jezelf, maar gebruik bij voorkeur niet je familienaam of voornaam
- Probeer termen die je expertise en vakgebied omschrijven
- Denk aan je doelgroep, want zij moeten zich herkennen in jouw naam

Groet,
(Je conculega) Bastiaan

Bedrijfsnaam
19 november 2009 - 15:17    reactie #2
geplaatst door: michel004
Bedankt voor je reactie Bastiaan, nou had ik wel genoeg ideeën waarvan ik dacht dat het wel goed zou zijn en blijkbaar zijn die allemaal goed omdat ze gewoon allemaal al bestaan.

Het is heel moeilijk om in deze branche nog iets te verzinnen wat gericht is om het product dat je naar buiten wil brengen. Familienaam of voornaam wil ik sowieso niet gebruiken omdat ik de mogelijkheid wil houden om te kunnen groeien.

Het is echt heel moeilijk om nu nog iets te vinden dat vrij is..  

Complimenten aan jou website trouwens. Ziet er strak en overzichtelijk uit! heel goed gedaan!

(Bewerkt door michel004 om 15:19, 19-11-2009)

Loving Mac
Bedrijfsnaam
19 november 2009 - 21:54    reactie #3
geplaatst door: Sjors
http://img510.imageshack.us/img510/2783/magiccolors.jpg
Bedrijfsnaam
Bedrijfsnaam
20 november 2009 - 08:44    reactie #4
geplaatst door: Ger Nijkamp
[news]Zo'n zelfde vraag kwam al eens eerder langs. Mijn tip van toen blijft hetzelfde: koop een paar buitenlandse kranten in 't Frans, Duits en Engels. Ga vervolgens per krant de laatste letters van willekeurige woorden met de eerste letters van andere woorden verbinden. Gewoon, een beetje puzzelen.

Pak ook niet (altijd) logische delen van woorden zoals 'road' uit 'roadblock', maar juist 'roa', om dat bijvoorbeeld aan 'nnel' van 'channel' te koppelen: 'roannel'. Het is maar een voorbeeld van hoe het werkt. Op die manier kom je vaak tot verrassende namen, zonder dat je de beperkingen van je eigen brein laat regeren.

Het ligt een beetje aan 't type onderneming of activiteit hoe iets moet gaan klinken. Maar vaak 'voelt' een naam vanzelf wel kloppend (of niet). Je kunt dit per taal doen, of juist talen combineren. Kortom: een relatief simpele methode om binnen een half uurtje een hele trits namen te genereren, waar je anders nooit op was gekomen...

:wink:

[ Ger ][/news]

Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp
Bedrijfsnaam
30 december 2009 - 02:39    reactie #5
geplaatst door: DNA
CMD Hopeloos en je bent klaar..

Je kunt er veel kanten mee op..

Bel snel 0800 Hopeloos.
In je layout kun je natuurlijk het toetsenbord laten terug komen met deze hopeloze key.

Apple = Click, Boom, Amazing!
Bedrijfsnaam
7 januari 2010 - 13:47    reactie #6
geplaatst door: rhbrgn
En?
Maak me gek, wat is het geworden?
:woot:
* Doorhalen wat niet van toepassing is.
rhbrgn: Bob Rhebergen online