Oh ja? Wat was het programma van de democraten dan? Behalve Trump willen we niet? Wat is het programma van links Nederland dan? Behalve ‘Wilders is een gevaar voor onze democratie‘? Ze zullen vast een verkiezingsprogramma hebben, maar ik kan nu niet zeggen dat deze hoog op de agenda staan. Je speelt de kaart dat iedereen ineens dom is geworden, maar dat is niet zo.
Tim stond er maar beteuterd bij te kijken, op die inauguratie. Hij had vast iets beters te doen, maarja.., niet komen was ook geen optie.De dingen van de dag
Nu ja, een paar moordaanslagen zouden deze beslissing natuurlijk ook een duwtje kunnen hebben geven. Hij heeft maar twee oren en één is al eens geraakt.
Ik zat me heel erg af te vragen wat Jobs zou hebben gedaan nu.
Die had ook daar gestaan. Misschien niet in coltrui en jeans, maar waarschijnlijk wel wat begeriger. Ook Jobs was gek op geld. Laten we niet vergeten hoe hij Wozniak heeft beduveld met die Atari-bonus.
... Geld en macht doen, kennelijk, iets geks met/ in/ bij de mens. ...
Iets zegt me dat Cook beter geïnformeerd is dan de gemiddelde nieuwsconsument, en wil hij met zijn toko heelhuids door de nieuwe termijn zeilen, dan zal hij op zijn minst op de wind moeten anticiperen.
In deze tijd van nepagenten, phishing en andere ladenlichterij zijn ook de posterijen nieuwe trucs aan het proberen. Twee weken geleden een pakket naar Frankrijk bij PostNL aangeboden. Gewogen, gefrankeerd, verzonden. Ergens moet er eentje zijn weegschaal ijken, want we kregen een naheffing van vijftig cent omdat het pakket ineens 28 gram te zwaar zou zijn. Vorige week een grote gewatteerde envelop als brievenbuspakket aangeboden bij de PostNL-balie. Die werd daar door een ervaren kracht voor de zekerheid door de testgleuf gehaald en dat ging zonder ongelukken. Dus als brievenbuspakket gefrankeerd.Vandaag vond ik een naheffing* van PostNL in de bus. De envelop zou te groot zijn. Of ik nog even 5,70 extra wil aftikken.Hoewel de geadresseerde een vlekkeloze ontvangst heeft bevestigd. PostNL heeft in elk geval de ontvangst van het bezwaar (maximaal 255 karakters) bevestigd.*Op het pakket stonden postcode en huisnummer vd afzender. Geen naam. Ik kreeg een kaart met een betaalcode en een url erop waar ik dat nummer op moet invoeren om te zien waar het nou eigenlijk om gaat. Waarom kan dat niet meteen op die kaart staan? Maar je doet er in het vervolg wel goed aan om je verzendbewijs na een geslaagde bezorging nog wat langer te bewaren. Bewijs voor de claim van PostNL is immers door de brievenbus van geadresseerde verdwenen. Edit: Bezwaar maken loont: De dingen van de dagZal ik de monopolist nog een rekening sturen wegens gederfde tijd? Zonder naam heeft PostNL sowieso geen poot om op te staan dunkt me. Bij aanbieden is het pakket als zodanig door PostNL geaccepteerd, ze proberen het gewoon , maar hebben imho geen poot om op te staan, ze weten niet eens wie het verstuurd heeft.
Volgens de postwet mogen ze vragen om bij te betalen, maar de postwet voorziet niet in handhaven. Oftewel na 2 x stopt het