Tja, dat tasten in het duister, moet je soms letterlijk nemen.Ga maar gauw naar je mandje toe. Ik denk vast dat als Paulus nu eens uitgeslapen is, hij er vast wel achterkomt.Het is inderdaad stil hier.
Detector? Nachtkijker? Dieptelood? Radar?
Het kan het daglicht niet verdragen...het kan het daglicht wel verdragen maar beter van niet...er mag wel wat zon bij komen...... komt er nog verdere ontwikkeling in deze lijn?
Of is het algemeen bekend? Snellere vraag: hoe luidt De Formule?
dat laatste plaatje is duidelijk de onderkant.
is het iets van een soort boen/schoonmaak-apparaat?
Ik hoop er vandaag nog meer plaatjes op te zetten. Ik snap best dat jullie het nog niet kunnen raden. Toch zit er ergens een aanwijzing, maar die ontgaat je, want die zit zo verstopt. Die is ook niet te raden. Maar dat is ook de bedoeling. Haha. En...we moeten de plaatjes ook niet te snel raden want anders ben je elke week aan de beurt met plaatjes plaatsen. Haha.
Oja, het is vandaag je vrije dag.... kom maar op met de plaatjes!
Het voorwerp produceert geruis, maar voorkomt gedruis.
Paulus, er bestaat een kans dat je het ook in huis hebt, maar zeker niet in de schuur.
(Bewerkt door MacBookTo om 11:09, 4-04-2012)
maar ik zeg een modem, kabel kast of decoder
(Bewerkt door MacBookTo om 19:39, 4-04-2012)
Wel dit:
Het lijkt wel richting een high tech vorm van aromatherapie te gaan.