Wat je - als je er behoefte aan hebt - misschien nog wel kunt proberen is om een kopie van een applicatie te maken (zodat je in ieder geval het origineel nog hebt....) en dan ctrl-klikken op de applicatie en kezen voor "Toon Pakketinhoud".
Dan ga ja naar de map Contents/Resources/nl.lproj (of en.lproj als je op engels staat).
De bestanden in de xx.lproj-mapjes bevatten alle taal-afhankelijke bestanden, waarvan de *.strings-bestanden doorgaans alle teksten uit de applicatie bevatten en die kun je volgens mij zonder problemen wijzigen.
In de Contents/Resources-map vind je vaak ook nog plaatjes, logo's etc, beetje afhankelijk van hoe de ontwikkelaar zijn applicatie in elkaar heeft gezet.
Veel knutselplezier!
P.S. Zou in theorie moeten werken, maar ik heb het niet getest. Altijd proberen op een kopie van de applicatie dus! (En ik denk dat Apple-apps tegenwoordig ge-signed zijn, dus misschien dat het daar niet bij werkt?)