Valt mijn mini van 2009 dan onder de oudere categorie waarbij 't waarschijnlijk niet werkt?
Dat laatste klopt, maar dat de recovery partitie mist lijkt me onwaarschijnlijk. Als er een werkend OS geïnstalleerd is is er ook een recovery partitie.
Een simpele methode om na te gaan of je een Recovery partitie hebt:kijk even in "over deze Mac > Systeemrapport > Sata".
Sorry, maar bij mij werkt 't niet Ik heb o.a. Windows-R geprobeerd en op verschillende momenten tijdens de opstart: eerst toetsen indrukken, dan mini aan; mini aan en meteen daarna Windows-R; windows aan net voor de 'boing' de toetsen indrukken; de toetsen indrukken tijdens de 'boing', maar hij start gewoon op. Kom niet in de Recovery-mode.Ga vanmorgen maar eens neuzen hoe een OS te installeren van usb.Wat zou de beste optie zijn voor de Mac mini late 2009?
Hee, heb je nou een recovery partitie of niet?Dat is de eerste capitale vraag.