Ik heb in de Agenda app momenteel twee agenda's in gebruik, beide zijn Gmail accounts. Eén agenda is mijn persoonlijke agenda, de tweede is een gezinsagenda waar de drie gezinsleden toegang toe hebben.
Ik vraag me af of dit ook te realiseren is met Apple agenda's. Ik heb een iCloud agenda, deze wil ik dan gebruiken voor mijn eigen afspraken. De vraag is hoe ik een extra agenda aanmaak die dan toegankelijk is voor het hele gezin. Ik vind wel hoe ik een extra agenda kan toevoegen:
Kies in de app Agenda op de Mac 'Archief' > 'Nieuwe agenda' en kies vervolgens een account voor de agenda.
Maar deze extra agenda moet dan altijd een account hebben. Als voorbeeld wordt een Gmail account gegeven:
Als het niet lukt om een agenda voor een bepaalde agenda-account toe te voegen, probeer je de agenda toe te voegen via de website van de accountaanbieder. Als je bijvoorbeeld een Google-agenda wilt aanmaken, ga je naar google.nl.
Maar ik heb het liefste een Apple agenda. Of heb ik daar dan een extra iCloud account voor nodig?