Dag allemaal, ik heb sinds een maand allerlei rare problemen met mijn iphoto (versie 8.1.2) ik draai op OS X versie 10.6.8 (4 g geheugen)
Ik heb een grote fotobibliotheek, en dacht iedere maand een backup te maken via time machine.
Het begin van alle ellende, ik kwam er achter dat mijn complete bibliotheek leeg was. Zonder verklaarbare reden was alles weg. Ik heb toen gepoogd alles te herstellen door option command in te toetsen bij opstarten Iphoto. Toen kwamen er enkel fotos van dit jaar op, gemaakt door mijn iphone.
Geen fotos van 2003 tot nu dus, en ik ging op de externe hd zoeken om de laatste versie terug te zetten, maar er bleek niet op te staan. Bleek een instelling verkeerd te staan waardoor zowel de muziek als de fotos er niet op staan.
Anyway, gelukkig stond op een oude schijf nog een default library die ik terug ging zetten. Dat lukte maar vervolgens bleef het balletje bij gezichten nodeloos draaien, en zag ik tot mijn grote verbazing dat iphoto foto per foto ging verwijderen naar de prullenbak. (de fotos leken ook vaak verkleind tot enkel gezichten, als ik er op klikte waren ze wel normaal maar ik kon de foto niet open houden, het programma gaat meteen naar de onderste fotos en dan maar door met verwijderen. Ik snap er helemaal niks van! Ben er al uren en weken mee bezig. Wie kan mij helpen??