geplaatst door: leavestone
Skype weer eens geïnstalleerd echter wat blijkt nu heeft skype zonder dat dit gevraagd wordt bellen van de mac gekaapt!

ofwel address book telefoonnummer op blauwe telefoontje dan normaliter wordt er via iPhone gebeld nu opent skype!  :shutup:

Hoe dit ongedaan maken en hoe bestaat het dat dit zomaar kan?
[Opgelost] Skype kaapt bellen via iPhone op mijn MacBook Pro
22 oktober 2023 - 15:14    reactie #1
geplaatst door: nnsa
Open Facetime en ga naar instellingen. Zie verder afbeelding:

Schermafbeelding 2023-10-22 om 15.11.42.png[Opgelost] Skype kaapt bellen via iPhone op mijn MacBook Pro
Ⓒnnsa(i)-2025
[Opgelost] Skype kaapt bellen via iPhone op mijn MacBook Pro
23 oktober 2023 - 11:34    reactie #2
geplaatst door: leavestone
Bedankt, dit was mij in dit menu niet duidelijk ik dacht dat dit betrekking had op de automatische focus. Bijzonder dat dit zo ver weggestopt wordt dit is toch een vrij essentiële instelling. Met namen ook omdat je verwacht dat met bellen vanaf iPhone dit geregeld is :) Bedankt voor je duidelijke uitleg!
[Opgelost] Skype kaapt bellen via iPhone op mijn MacBook Pro
23 oktober 2023 - 11:43    reactie #3
geplaatst door: nnsa
Bedankt, dit was mij in dit menu niet duidelijk...
Graag gedaan.

Eens, aan de andere kant is dit al jaren zo. Wel worden de instellingen steeds ingewikkelder en hier en daar onoverzichtelijker.
Ⓒnnsa(i)-2025