Ik heb vorige week mijn Imac (2011) geüpdatet naar OS X Yosemite en dit is allemaal goed gegaan. De Imac is weer redelijk snel.
Maar... 
Ik wou de mail weer openen en dan geeft hij aan dat ik moet beginnen met importeren. dat klik ik aan en de mail begint met importeren. tot zo ver gaat het goed.
Dan krijg ik opeens de melding: 'Het bijwerken is mislukt' 'Er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het bijwerken. klik op ' ga door' om de mail-import-assistent te starten. Deze helpt u bij het aanmaken van een nieuwe bibliotheek en het importeren van uw bestaande berichten.
Dus ik klik op ga door ( krijg ik geen mooie assistente te zien
)
maar
een bericht dat zegt 'De index van Mail is beschadigd. Stop mail om de index te herstellen. De volgende keer dat u Mail opent wordt de index automatisch hersteld. Uw postbussen en berichten blijven behouden.
Dat heb ik ongeveer 10x gedaan
maar geen succes....
Volgende stap die ik heb gedaan.
Alle mail accounts van de Imac afgehaald en geprobeerd zonder een mail account de mail te openen.
Werkt ook niet...
Dus wie o wie weet hier iets meer vanaf..