Een Mac Mini 2,1 (2007) kan niet van internet opstarten. Enige manier om iets van wissen/installatie te doen is opstarten van de herstelpartitie door met cmd+r te starten.
De herstelpartie is door Apple geïntroduceerd met systeem 10.7 (Lion). Als jouw Mac Mini een ouder systeem draait (vind je bij Apple Menu->Over deze Mac) heb je geen herstelpartitie, dan heb je een installatiecd of -usbstick nodig.
Heb je wel 10.7, dan kun je met cmd+r opstarten van de herstelpartie. Dan kun je via Schijfhulpprogramma de partitie 'Macintosh HD' wissen (tenzij je die een andere naam hebt gegeven, dan moet je die wissen), en dan het systeem opnieuw installeren op de gewiste partitie.
Na installatie kun je van het nieuwe systeem opstarten, schijfhulpprogramma openen en dan met de optie 'vrije ruimte wissen' de ongebruikte delen van de partitie overschijven met nullen om echt ál je sporen uit te wissen.
Verwacht overigens niet rijk te worden van de verkoop.. voor een 13 jaar oude mac mini die maximaal 10.7 kan draaien mag je denk ik al blij zijn met 20 euro.