Probleem Microsoft Outlook
25 september 2017 - 16:56   
geplaatst door: StanDaMan
Ik heb al een tijdje last van internet net problemen als mijn vader zijn microsoft outlook op zijn mac opent dat werkt de internet verbinding bijna niet meer of deels dan duurt het veel langer om een site te laden of hij laad totaal niet  ik denk zelf dat het met de instellingen van dhcp heeft te maken maar daarin kan ik geen probleem vinden mijn vader heeft een bedrijf en zijn mail is heel de dag open daardoor is er weinig internet beschikbaar voor mij maar zodra ik de outlook application afsluit is het probleem verholpen hebben jullie een oplossing voor mijn probleem dat mijn internet verbinding gw normaal blijft wanneer mijn vader de mail opent.
Ik heb al uren zitten zoeken op google maar geen oplossing kunnen vinden en outlook verwijderen en opnieuw installeren is ook geen optie.

Vriendelijke groet,
Stan Hoeke

Probleem Microsoft Outlook
25 september 2017 - 17:53    reactie #1
geplaatst door: Heintje
Ik weet niet hoe snel/langzaam je internetverbinding is, maar wellicht trekt de iMac van je vader de verbinding leeg als hij Outlook opstart?
Dat kan je controleren door speedtest.net of zoiets op te starten en de internetsnelheid te meten vóór en ná dat je vader Outlook opstart op de iMac.
Probleem Microsoft Outlook
25 september 2017 - 18:04    reactie #2
geplaatst door: StanDaMan
Voor dat ik mijn vaders office opstart is het:  Ping = 9 Downloadspeed = 51.95 Mbps uploadspeed = 16.93Mpbs
Nadat ik outlook op start

dan begint hij bij download bij 3 Mbps en langzaam aan zakt hij naar 0,37 Mbps en een test nemen duurt ook veel langer  dan normaal