Mappen verwijderen uit iCloud Drive
7 december 2014 - 10:46   
geplaatst door: macsiem
Via Safari op mij iMac (syst 10.10.1) heb ik mijn iCloud geopend. Daar staat o.a. een icon iCloud Drive. Na openen hiervan zie je verschillende mappen. Een aantal daarvan wil ik graag verwijderen omdat ze niet gebruikt worden. Zo staat er b.v. een Map Scanner By Raeddle, een App. daarvan heb ik eens op proef op mij iPad gezet, maar er weer afgegooid omdat ik deze niet gebruik.
Het lukt mij echter niet mappen hier te verwijderen.
Het vreemde is dat in de map iCloud Drive, die staat links in de navigatie kolom bij Favorieten van de Finder van de iMac, deze mappen niet staan.
Gaarne hulp.
Mappen verwijderen uit iCloud Drive
7 december 2014 - 11:42    reactie #1
geplaatst door: Flix
Ik heb dat ook bij Readdle. Deze blijft terugkomen in de Finder iCloud Drive; gooi 'm weg en na een tijdje zie ik 'm er weer. staan Dat verklaart ook dat waarom hij zichtbaar blijft als je via de webpagina (iCloud) in de iCloud Drive kijkt.
Een bugje (van Readdle?), neem ik aan.
Ik heb niet zo'n last van opruim-stress, dus laat 'm vooralsnog lekker staan.